CD Mafra vs Amarante, Liga 3
Liga 3?WWLLL

CD Mafra
FT
1 : 4
HT 0:1
Agg
19.4.2026 16:00
?DWDWW

Amarante
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Amarante | 9 | 6 | 2 | 1 | 12:7 | 20 |
| 6. | CD Mafra | 9 | 3 | 1 | 5 | 9:14 | 10 |
xG
Útoky
115 101
Nebezpečné útoky
71 49
Držení míče %
55 45
4 0 1
8
Střely na bránu
6 5
Střely mimo
4 2 0 2
0
Penalty
15
Střídání
5Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: CD Mafra
11.04.26
L3VarzimCD Mafra0:202W03.04.26
L3CD MafraUD Santarem1:021W22.03.26
L3CD MafraCF Os Belenenses1:314L15.03.26
L3AcademicaCD Mafra1:020L08.03.26
L3CD MafraGuimaraes B0:112L04.03.26
L3UD SantaremCD Mafra2:131L27.02.26
L3TrofenseCD Mafra1:011D21.02.26
L3AmaranteCD Mafra1:010L15.02.26
L3CD MafraVarzim0:010W24.01.26
L3Atletico CP LisbonCD Mafra0:012W
L3VarzimCD Mafra0:202W03.04.26
L3CD MafraUD Santarem1:021W22.03.26
L3CD MafraCF Os Belenenses1:314L15.03.26
L3AcademicaCD Mafra1:020L08.03.26
L3CD MafraGuimaraes B0:112L04.03.26
L3UD SantaremCD Mafra2:131L27.02.26
L3TrofenseCD Mafra1:011D21.02.26
L3AmaranteCD Mafra1:010L15.02.26
L3CD MafraVarzim0:010W24.01.26
L3Atletico CP LisbonCD Mafra0:012WPoslední zápasy: Amarante
12.04.26
L3AcademicaAmarante1:111D04.04.26
L3AmaranteVarzim1:010W29.03.26
L3AmaranteAcademica0:011D22.03.26
L3AmaranteGuimaraes B0:121W14.03.26
L3UD SantaremAmarante1:012W08.03.26
L3AmaranteTrofense0:010W01.03.26
L3CF Os BelenensesAmarante0:112W21.02.26
L3AmaranteCD Mafra1:010W07.02.26
L3VarzimAmarante1:021L25.01.26
L3AmaranteTrofense0:111D
L3AcademicaAmarante1:111D04.04.26
L3AmaranteVarzim1:010W29.03.26
L3AmaranteAcademica0:011D22.03.26
L3AmaranteGuimaraes B0:121W14.03.26
L3UD SantaremAmarante1:012W08.03.26
L3AmaranteTrofense0:010W01.03.26
L3CF Os BelenensesAmarante0:112W21.02.26
L3AmaranteCD Mafra1:010W07.02.26
L3VarzimAmarante1:021L25.01.26
L3AmaranteTrofense0:111DVzájemné zápasy
Se stejným soupeřem (4)
vs. Academica
vs. Varzim
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre