CD Sonsonate vs CD Aguila, Primera División, Apertura
Primera División, Apertura?LWDLD

CD Sonsonate
FT
0 : 0
HT 0:0
Agg
28.8.2016 02:30
?WDDWD

CD Aguila
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | CD Sonsonate | 22 | 11 | 7 | 4 | 35:21 | 40 |
| 2. | CD Aguila | 22 | 10 | 9 | 3 | 25:14 | 39 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: CD Sonsonate
21.08.16
PDAD Isidro MetapanCD Sonsonate1:132L14.08.16
PDCD SonsonateMunicipal Limeno2:242W11.08.16
PDCD DragonCD Sonsonate0:000D07.08.16
PDCD SonsonateAD Chalatenango0:001L30.07.16
PDSanta TeclaCD Sonsonate0:000D07.05.16
PDAlianza FCCD Sonsonate1:032L01.05.16
PDCD SonsonateAD Isidro Metapan0:111D27.04.16
PDUESCD Sonsonate2:040L24.04.16
PDAD ChalatenangoCD Sonsonate0:112W17.04.16
PDCD SonsonateCD Dragon0:000D
PDAD Isidro MetapanCD Sonsonate1:132L14.08.16
PDCD SonsonateMunicipal Limeno2:242W11.08.16
PDCD DragonCD Sonsonate0:000D07.08.16
PDCD SonsonateAD Chalatenango0:001L30.07.16
PDSanta TeclaCD Sonsonate0:000D07.05.16
PDAlianza FCCD Sonsonate1:032L01.05.16
PDCD SonsonateAD Isidro Metapan0:111D27.04.16
PDUESCD Sonsonate2:040L24.04.16
PDAD ChalatenangoCD Sonsonate0:112W17.04.16
PDCD SonsonateCD Dragon0:000DPoslední zápasy: CD Aguila
21.08.16
PDCD AguilaCD FAS1:021W14.08.16
PDAD Isidro MetapanCD Aguila1:111D11.08.16
PDCD AguilaCD Pasaquina0:000D07.08.16
PDMunicipal LimenoCD Aguila0:112W31.07.16
PDCD AguilaCD Luis Angel Firpo0:111D29.05.16
PDCD AguilaCD Dragon0:101L22.05.16
PDCD AguilaAlianza FC0:121W20.05.16
PDAlianza FCCD Aguila0:001W15.05.16
PDCD AguilaAD Chalatenango0:001L12.05.16
PDAD ChalatenangoCD Aguila0:204W
PDCD AguilaCD FAS1:021W14.08.16
PDAD Isidro MetapanCD Aguila1:111D11.08.16
PDCD AguilaCD Pasaquina0:000D07.08.16
PDMunicipal LimenoCD Aguila0:112W31.07.16
PDCD AguilaCD Luis Angel Firpo0:111D29.05.16
PDCD AguilaCD Dragon0:101L22.05.16
PDCD AguilaAlianza FC0:121W20.05.16
PDAlianza FCCD Aguila0:001W15.05.16
PDCD AguilaAD Chalatenango0:001L12.05.16
PDAD ChalatenangoCD Aguila0:204WVzájemné zápasy
20.03.16
PDCD AguilaCD Sonsonate1:131L24.01.16
PDCD SonsonateCD Aguila0:112L11.10.15
PDCD AguilaCD Sonsonate1:030L09.08.15
PDCD SonsonateCD Aguila0:303L
PDCD AguilaCD Sonsonate1:131L24.01.16
PDCD SonsonateCD Aguila0:112L11.10.15
PDCD AguilaCD Sonsonate1:030L09.08.15
PDCD SonsonateCD Aguila0:303LSe stejným soupeřem (4)
vs. AD Isidro Metapan
vs. Municipal Limeno
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Primera División, Apertura 16/17 v číslech
Odehrané zápasy145/145
Gólů na zápas2.66
Výhry domácích39%
Remízy29%
Výhry hostů32%
Více než 2.5 gólu54%
Oba týmy skórovaly59%
Gólů v 1. poločase na zápas1.16