CD Touring B vs Danena K.E., Preferente Guipúzcoa
Preferente Guipúzcoa?WDLDD

CD Touring B
FT
2 : 2
HT 0:1
Agg
3.10.2026 19:00
?WDLLL

Danena K.E.
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. | CD Touring B | 5 | 2 | 3 | 0 | 8:6 | 9 |
| 7. | Danena K.E. | 5 | 2 | 2 | 1 | 9:11 | 8 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: CD Touring B
27.09.26
PGCD TrintxerpeCD Touring B34W20.09.26
PGCD Touring BCD Roteta0:000D24.05.26
PGCD Touring BUrnieta KE1:125L15.05.26
PGFE SanpedrotarraCD Touring B1:033D09.05.26
PGCD Touring BOstadar FT1:133D03.05.26
PGCD InternacionalCD Touring B0:022D26.04.26
PGCD Touring BCD Behobia1:121W29.03.26
PGAxular KKECD Touring B11D19.03.26
PGCD Touring BDanena K.E.1:011D14.03.26
PGAllerru KECD Touring B1:021L
PGCD TrintxerpeCD Touring B34W20.09.26
PGCD Touring BCD Roteta0:000D24.05.26
PGCD Touring BUrnieta KE1:125L15.05.26
PGFE SanpedrotarraCD Touring B1:033D09.05.26
PGCD Touring BOstadar FT1:133D03.05.26
PGCD InternacionalCD Touring B0:022D26.04.26
PGCD Touring BCD Behobia1:121W29.03.26
PGAxular KKECD Touring B11D19.03.26
PGCD Touring BDanena K.E.1:011D14.03.26
PGAllerru KECD Touring B1:021LPoslední zápasy: Danena K.E.
25.09.26
PGDanena K.E.Deusto FT1:121W20.09.26
PGFKE Astigarragako MundarroDanena K.E.1:122D23.05.26
PGSanto Tomas LizeoaDanena K.E.0:121L16.05.26
PGDanena K.E.CD Roteta0:112L09.05.26
PGCD MariñoDanena K.E.1:021L01.05.26
PGDanena K.E.Hondarribia FE2:132W25.04.26
PGCD VasconiaDanena K.E.1:031L28.03.26
PGDanena K.E.FKE Astigarragako Mundarro11D19.03.26
PGCD Touring BDanena K.E.1:011D14.03.26
PGDanena K.E.Urnieta KE1:222D
PGDanena K.E.Deusto FT1:121W20.09.26
PGFKE Astigarragako MundarroDanena K.E.1:122D23.05.26
PGSanto Tomas LizeoaDanena K.E.0:121L16.05.26
PGDanena K.E.CD Roteta0:112L09.05.26
PGCD MariñoDanena K.E.1:021L01.05.26
PGDanena K.E.Hondarribia FE2:132W25.04.26
PGCD VasconiaDanena K.E.1:031L28.03.26
PGDanena K.E.FKE Astigarragako Mundarro11D19.03.26
PGCD Touring BDanena K.E.1:011D14.03.26
PGDanena K.E.Urnieta KE1:222DVzájemné zápasy
19.03.26
PGCD Touring BDanena K.E.1:011D15.11.25
PGDanena K.E.CD Touring B01W16.03.25
PGDanena K.E.CD Touring B30L09.11.24
PGCD Touring BDanena K.E.0:020W
PGCD Touring BDanena K.E.1:011D15.11.25
PGDanena K.E.CD Touring B01W16.03.25
PGDanena K.E.CD Touring B30L09.11.24
PGCD Touring BDanena K.E.0:020WSe stejným soupeřem (4)
vs. CD Roteta
vs. Urnieta KE
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Preferente Guipúzcoa 26/27 v číslech
Odehrané zápasy85/96
Gólů na zápas3.11
Výhry domácích41%
Remízy29%
Výhry hostů29%
Více než 2.5 gólu58%
Oba týmy skórovaly56%
Gólů v 1. poločase na zápas1.30