CD Victoria vs CD Vida, Liga Hondubet, Clausura
Liga Hondubet, Clausura?DDLLW

CD Victoria
FT
0 : 2
Agg
7.2.2016 02:00
?DLWDL

CD Vida
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. | CD Vida | 17 | 4 | 7 | 6 | 16:20 | 19 |
| 10. | CD Victoria | 18 | 1 | 4 | 13 | 10:46 | 7 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: CD Victoria
30.01.16
LHHonduras ProgresoCD Victoria11D24.01.16
LHCD VictoriaReal Espana11D17.01.16
LHMotaguaCD Victoria3:040L10.01.16
LHCD VictoriaCD Real Sociedad04L14.11.15
LHCD VictoriaCD Real Sociedad21W08.11.15
LHCD OlimpiaCD Victoria60L01.11.15
LHCD VictoriaReal Espana44D28.10.15
LHJuticalpaCD Victoria21L25.10.15
LHCD VidaCD Victoria10L17.10.15
LHCD VictoriaHonduras Progreso10W
LHHonduras ProgresoCD Victoria11D24.01.16
LHCD VictoriaReal Espana11D17.01.16
LHMotaguaCD Victoria3:040L10.01.16
LHCD VictoriaCD Real Sociedad04L14.11.15
LHCD VictoriaCD Real Sociedad21W08.11.15
LHCD OlimpiaCD Victoria60L01.11.15
LHCD VictoriaReal Espana44D28.10.15
LHJuticalpaCD Victoria21L25.10.15
LHCD VidaCD Victoria10L17.10.15
LHCD VictoriaHonduras Progreso10WPoslední zápasy: CD Vida
31.01.16
LHCD VidaCD Platense00D23.01.16
LHCD MarathonCD Vida10L17.01.16
LHCD VidaCD Real Sociedad21W10.01.16
LHJuticalpaCD Vida11D06.12.15
LHHonduras ProgresoCD Vida10L29.11.15
LHCD VidaHonduras Progreso00D26.11.15
LHCD VidaCD Marathon00D22.11.15
LHCD MarathonCD Vida00D14.11.15
LHHonduras ProgresoCD Vida11D08.11.15
LHCD VidaMotagua00D
LHCD VidaCD Platense00D23.01.16
LHCD MarathonCD Vida10L17.01.16
LHCD VidaCD Real Sociedad21W10.01.16
LHJuticalpaCD Vida11D06.12.15
LHHonduras ProgresoCD Vida10L29.11.15
LHCD VidaHonduras Progreso00D26.11.15
LHCD VidaCD Marathon00D22.11.15
LHCD MarathonCD Vida00D14.11.15
LHHonduras ProgresoCD Vida11D08.11.15
LHCD VidaMotagua00DVzájemné zápasy
25.10.15
LHCD VidaCD Victoria10L23.08.15
LHCD VictoriaCD Vida10W05.04.15
LHCD VidaCD Victoria11D31.01.15
LHCD VictoriaCD Vida20W
LHCD VidaCD Victoria10L23.08.15
LHCD VictoriaCD Vida10W05.04.15
LHCD VidaCD Victoria11D31.01.15
LHCD VictoriaCD Vida20WSe stejným soupeřem (4)
vs. CD Real Sociedad
vs. Juticalpa
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Liga Hondubet, Clausura 15/16 v číslech
Odehrané zápasy189/189
Gólů na zápas2.71
Výhry domácích46%
Remízy29%
Výhry hostů26%
Více než 2.5 gólu52%
Oba týmy skórovaly55%