Cedeira SD vs Orillamar SD, Primera Galicia
Primera Galicia?WLDLL

Cedeira SD
FT
0 : 2
Agg
1.11.2025 17:00
?WWDLD

Orillamar SD
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. | Orillamar SD | 33 | 17 | 8 | 8 | 53:35 | 59 |
| 10. | Cedeira SD | 33 | 12 | 6 | 15 | 63:58 | 42 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Cedeira SD
26.10.25
PGCD As PontesCedeira SD04W19.10.25
PGCedeira SDSDC Galicia de Mugardos01L12.10.25
PGOlímpico de Rutis CFCedeira SD33D05.10.25
PGCedeira SDSC Meicende01L28.09.25
PGMeirás CFCedeira SD10L21.09.25
PGCedeira SDRelámpago de Elviña SD61W14.09.25
PGSporting Coruñés SDCedeira SD12W07.09.25
PGCedeira SDImperator OAR32W
PGCD As PontesCedeira SD04W19.10.25
PGCedeira SDSDC Galicia de Mugardos01L12.10.25
PGOlímpico de Rutis CFCedeira SD33D05.10.25
PGCedeira SDSC Meicende01L28.09.25
PGMeirás CFCedeira SD10L21.09.25
PGCedeira SDRelámpago de Elviña SD61W14.09.25
PGSporting Coruñés SDCedeira SD12W07.09.25
PGCedeira SDImperator OAR32WPoslední zápasy: Orillamar SD
26.10.25
PGOrillamar SDOza Juvenil SD40W19.10.25
PGClub Torre SDOrillamar SD01W12.10.25
PGOrillamar SDUral Español CF11D05.10.25
PGSporting CambreOrillamar SD32L28.09.25
PGCD As PontesOrillamar SD11D21.09.25
PGOrillamar SDSDC Galicia de Mugardos11D14.09.25
PGOlímpico de Rutis CFOrillamar SD10L07.09.25
PGOrillamar SDSC Meicende10W18.05.25
CDOrillamar SDMontaneros05L01.05.25
CDOrillamar SDOlímpico de Rutis CF76W
PGOrillamar SDOza Juvenil SD40W19.10.25
PGClub Torre SDOrillamar SD01W12.10.25
PGOrillamar SDUral Español CF11D05.10.25
PGSporting CambreOrillamar SD32L28.09.25
PGCD As PontesOrillamar SD11D21.09.25
PGOrillamar SDSDC Galicia de Mugardos11D14.09.25
PGOlímpico de Rutis CFOrillamar SD10L07.09.25
PGOrillamar SDSC Meicende10W18.05.25
CDOrillamar SDMontaneros05L01.05.25
CDOrillamar SDOlímpico de Rutis CF76WVzájemné zápasy
Se stejným soupeřem (4)
vs. CD As Pontes
vs. SDC Galicia de Mugardos
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Primera Galicia 25/26 v číslech
Odehrané zápasy756/756
Gólů na zápas3.24
Výhry domácích46%
Remízy22%
Výhry hostů31%
Více než 2.5 gólu61%
Oba týmy skórovaly60%