CSD Comunicaciones vs Suchitepequez, Liga Nacional de Fútbol de Guatemala, Apertura
Liga Nacional de Fútbol de Guatemala, Apertura?LDWWD

CSD Comunicaciones
FT
2 : 0
HT 0:0
Agg
27.8.2017 02:00
?DLWWL

Suchitepequez
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | CSD Comunicaciones | 22 | 9 | 7 | 6 | 28:20 | 34 |
| 10. | Suchitepequez | 22 | 6 | 4 | 12 | 24:43 | 22 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: CSD Comunicaciones
20.08.17
LNMalacatecoCSD Comunicaciones1:020L14.08.17
LNCSD ComunicacionesCSD Municipal0:111D09.08.17
LNClub Deportivo SiquinaláCSD Comunicaciones0:203W06.08.17
LNCSD ComunicacionesGuastatoya0:010W29.07.17
LNCD PetapaCSD Comunicaciones0:000D15.05.17
LNCSD ComunicacionesSuchitepequez0:000D11.05.17
LNSuchitepequezCSD Comunicaciones0:010L07.05.17
LNCSD ComunicacionesMalacateco0:000D30.04.17
LNDeportivo CarchaCSD Comunicaciones1:011D27.04.17
LNCSD ComunicacionesCSD Municipal0:000D
LNMalacatecoCSD Comunicaciones1:020L14.08.17
LNCSD ComunicacionesCSD Municipal0:111D09.08.17
LNClub Deportivo SiquinaláCSD Comunicaciones0:203W06.08.17
LNCSD ComunicacionesGuastatoya0:010W29.07.17
LNCD PetapaCSD Comunicaciones0:000D15.05.17
LNCSD ComunicacionesSuchitepequez0:000D11.05.17
LNSuchitepequezCSD Comunicaciones0:010L07.05.17
LNCSD ComunicacionesMalacateco0:000D30.04.17
LNDeportivo CarchaCSD Comunicaciones1:011D27.04.17
LNCSD ComunicacionesCSD Municipal0:000DPoslední zápasy: Suchitepequez
20.08.17
LNSuchitepequezCoban Imperial1:022D13.08.17
LNSanarate FCSuchitepequez1:020L09.08.17
LNSuchitepequezXelaju1:041W05.08.17
LNSuchitepequezAntigua GFC0:010W30.07.17
LNMalacatecoSuchitepequez1:030L20.05.17
LNCSD MunicipalSuchitepequez0:010L17.05.17
LNSuchitepequezCSD Municipal1:212L15.05.17
LNCSD ComunicacionesSuchitepequez0:000D11.05.17
LNSuchitepequezCSD Comunicaciones0:010W07.05.17
LNGuastatoyaSuchitepequez1:122D
LNSuchitepequezCoban Imperial1:022D13.08.17
LNSanarate FCSuchitepequez1:020L09.08.17
LNSuchitepequezXelaju1:041W05.08.17
LNSuchitepequezAntigua GFC0:010W30.07.17
LNMalacatecoSuchitepequez1:030L20.05.17
LNCSD MunicipalSuchitepequez0:010L17.05.17
LNSuchitepequezCSD Municipal1:212L15.05.17
LNCSD ComunicacionesSuchitepequez0:000D11.05.17
LNSuchitepequezCSD Comunicaciones0:010W07.05.17
LNGuastatoyaSuchitepequez1:122DVzájemné zápasy
15.05.17
LNCSD ComunicacionesSuchitepequez0:000D11.05.17
LNSuchitepequezCSD Comunicaciones0:010L13.04.17
LNCSD ComunicacionesSuchitepequez1:121W15.02.17
LNSuchitepequezCSD Comunicaciones0:010L02.10.16
LNSuchitepequezCSD Comunicaciones0:121L23.07.16
LNCSD ComunicacionesSuchitepequez1:040W29.05.16
LNSuchitepequezCSD Comunicaciones0:030L27.05.16
LNCSD ComunicacionesSuchitepequez1:121W13.03.16
LNSuchitepequezCSD Comunicaciones2:021L23.01.16
LNCSD ComunicacionesSuchitepequez0:212L
LNCSD ComunicacionesSuchitepequez0:000D11.05.17
LNSuchitepequezCSD Comunicaciones0:010L13.04.17
LNCSD ComunicacionesSuchitepequez1:121W15.02.17
LNSuchitepequezCSD Comunicaciones0:010L02.10.16
LNSuchitepequezCSD Comunicaciones0:121L23.07.16
LNCSD ComunicacionesSuchitepequez1:040W29.05.16
LNSuchitepequezCSD Comunicaciones0:030L27.05.16
LNCSD ComunicacionesSuchitepequez1:121W13.03.16
LNSuchitepequezCSD Comunicaciones2:021L23.01.16
LNCSD ComunicacionesSuchitepequez0:212LSe stejným soupeřem (4)
vs. Malacateco
vs. CSD Municipal
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Liga Nacional de Fútbol de Guatemala, Apertura 17/18 v číslech
Odehrané zápasy143/143
Gólů na zápas2.39
Výhry domácích61%
Remízy27%
Výhry hostů13%
Více než 2.5 gólu41%
Oba týmy skórovaly42%
Gólů v 1. poločase na zápas0.99