Dag & Red vs Barnet, National League
National League?LLLDL

Dag & Red
FT
1 : 0
HT 0:0
Agg
26.8.2023 16:00
?WDWWW

Barnet
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | Barnet | 46 | 26 | 8 | 12 | 91:60 | 86 |
| 15. | Dag & Red | 46 | 14 | 14 | 18 | 69:63 | 56 |
xG
Útoky
83 82
Nebezpečné útoky
44 40
Držení míče %
49 51
6 0 4
3
Střely na bránu
3 11
Střely mimo
4 0 0 2
2
Střídání
3Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Dag & Red
19.08.23
NLMaidenhead UtdDag & Red0:010L15.08.23
NLDag & RedGateshead0:124L12.08.23
NLDag & RedSouthend0:102L05.08.23
NLAltrinchamDag & Red0:011D01.08.23
CFNorthwoodDag & Red2:030L29.07.23
CFDag & RedGillingham0:001L25.07.23
CFDag & RedLeyton Orient1:011D22.07.23
CFDag & RedWest Ham1:122D29.04.23
NLBarnetDag & Red0:002W22.04.23
NLDag & RedHalifax0:000D
NLMaidenhead UtdDag & Red0:010L15.08.23
NLDag & RedGateshead0:124L12.08.23
NLDag & RedSouthend0:102L05.08.23
NLAltrinchamDag & Red0:011D01.08.23
CFNorthwoodDag & Red2:030L29.07.23
CFDag & RedGillingham0:001L25.07.23
CFDag & RedLeyton Orient1:011D22.07.23
CFDag & RedWest Ham1:122D29.04.23
NLBarnetDag & Red0:002W22.04.23
NLDag & RedHalifax0:000DPoslední zápasy: Barnet
19.08.23
NLBarnetWoking1:020W15.08.23
NLEastleighBarnet1:333D12.08.23
NLBromleyBarnet0:102W05.08.23
NLBarnetHartlepool1:032W29.07.23
CFBarnetCambridge Utd2:020W15.07.23
CFBarnetMilton Keynes Dons1:011D11.07.23
CFBarnetCrystal Palace0:010W08.07.23
CFHemel HempsteadBarnet0:101W04.07.23
CFBarnetNorwich1:111D02.05.23
NLBarnetBoreham Wood0:212L
NLBarnetWoking1:020W15.08.23
NLEastleighBarnet1:333D12.08.23
NLBromleyBarnet0:102W05.08.23
NLBarnetHartlepool1:032W29.07.23
CFBarnetCambridge Utd2:020W15.07.23
CFBarnetMilton Keynes Dons1:011D11.07.23
CFBarnetCrystal Palace0:010W08.07.23
CFHemel HempsteadBarnet0:101W04.07.23
CFBarnetNorwich1:111D02.05.23
NLBarnetBoreham Wood0:212LVzájemné zápasy
29.04.23
NLBarnetDag & Red0:002W24.09.22
NLDag & RedBarnet2:254W15.04.22
NLDag & RedBarnet5:073W30.08.21
NLBarnetDag & Red0:202W01.05.21
NLBarnetDag & Red0:102W06.10.20
NLDag & RedBarnet1:012L05.10.19
NLDag & RedBarnet1:111D29.12.18
NLDag & RedBarnet0:101L27.08.18
NLBarnetDag & Red1:121L13.02.16
LTDag & RedBarnet0:102L
NLBarnetDag & Red0:002W24.09.22
NLDag & RedBarnet2:254W15.04.22
NLDag & RedBarnet5:073W30.08.21
NLBarnetDag & Red0:202W01.05.21
NLBarnetDag & Red0:102W06.10.20
NLDag & RedBarnet1:012L05.10.19
NLDag & RedBarnet1:111D29.12.18
NLDag & RedBarnet0:101L27.08.18
NLBarnetDag & Red1:121L13.02.16
LTDag & RedBarnet0:102LSe stejným soupeřem (0)
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
National League 23/24 v číslech
Odehrané zápasy556/556
Gólů na zápas2.95
Výhry domácích42%
Remízy26%
Výhry hostů32%
Více než 2.5 gólu56%
Oba týmy skórovaly59%
Rohové kopy10.0