Dag & Red vs Gateshead, National League
National League?LDLLD

Dag & Red
FT
2 : 4
HT 0:1
Agg
15.8.2023 20:45
?LDWWL

Gateshead
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. | Gateshead | 46 | 22 | 9 | 15 | 88:64 | 75 |
| 15. | Dag & Red | 46 | 14 | 14 | 18 | 69:63 | 56 |
xG
Útoky
114 117
Nebezpečné útoky
86 52
Držení míče %
43 57
6 0 4
4
Střely na bránu
6 2
Střely mimo
2 3 0 2
3
Střídání
3Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Dag & Red
12.08.23
NLDag & RedSouthend0:102L05.08.23
NLAltrinchamDag & Red0:011D01.08.23
CFNorthwoodDag & Red2:030L29.07.23
CFDag & RedGillingham0:001L25.07.23
CFDag & RedLeyton Orient1:011D22.07.23
CFDag & RedWest Ham1:122D29.04.23
NLBarnetDag & Red0:002W22.04.23
NLDag & RedHalifax0:000D18.04.23
NLAltrinchamDag & Red0:122D15.04.23
NLSouthendDag & Red0:020L
NLDag & RedSouthend0:102L05.08.23
NLAltrinchamDag & Red0:011D01.08.23
CFNorthwoodDag & Red2:030L29.07.23
CFDag & RedGillingham0:001L25.07.23
CFDag & RedLeyton Orient1:011D22.07.23
CFDag & RedWest Ham1:122D29.04.23
NLBarnetDag & Red0:002W22.04.23
NLDag & RedHalifax0:000D18.04.23
NLAltrinchamDag & Red0:122D15.04.23
NLSouthendDag & Red0:020LPoslední zápasy: Gateshead
12.08.23
NLHartlepoolGateshead1:021L05.08.23
NLGatesheadBoreham Wood2:022D28.07.23
CFSouth ShieldsGateshead1:013W25.07.23
CFGatesheadHarrogate Town0:020W15.07.23
CFGatesheadNewcastle2:023L08.07.23
CFGatesheadSunderland2:123L04.07.23
CFHebburn TownGateshead0:001W21.05.23
FTHalifaxGateshead1:010L29.04.23
NLGatesheadMaidenhead Utd3:040W25.04.23
NLBoreham WoodGateshead0:102W
NLHartlepoolGateshead1:021L05.08.23
NLGatesheadBoreham Wood2:022D28.07.23
CFSouth ShieldsGateshead1:013W25.07.23
CFGatesheadHarrogate Town0:020W15.07.23
CFGatesheadNewcastle2:023L08.07.23
CFGatesheadSunderland2:123L04.07.23
CFHebburn TownGateshead0:001W21.05.23
FTHalifaxGateshead1:010L29.04.23
NLGatesheadMaidenhead Utd3:040W25.04.23
NLBoreham WoodGateshead0:102WVzájemné zápasy
28.03.23
NLGatesheadDag & Red2:030L06.08.22
NLDag & RedGateshead1:222D16.02.19
NLDag & RedGateshead0:102L06.10.18
NLGatesheadDag & Red2:020L30.03.18
NLGatesheadDag & Red0:000D02.09.17
NLDag & RedGateshead1:131W04.03.17
NLGatesheadDag & Red0:010L12.11.16
NLDag & RedGateshead0:105L
NLGatesheadDag & Red2:030L06.08.22
NLDag & RedGateshead1:222D16.02.19
NLDag & RedGateshead0:102L06.10.18
NLGatesheadDag & Red2:020L30.03.18
NLGatesheadDag & Red0:000D02.09.17
NLDag & RedGateshead1:131W04.03.17
NLGatesheadDag & Red0:010L12.11.16
NLDag & RedGateshead0:105LSe stejným soupeřem (2)
vs. Halifax
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
National League 23/24 v číslech
Odehrané zápasy556/556
Gólů na zápas2.95
Výhry domácích42%
Remízy26%
Výhry hostů32%
Více než 2.5 gólu56%
Oba týmy skórovaly59%
Rohové kopy10.0