Darwin Olympic vs Darwin Hearts, FFA Cup, Preliminary Round, State Victoria
FFA Cup, Preliminary Round, State Victoria?DWWWD

Darwin Olympic
FT
1 : 3
HT 1:1
Agg
28.5.2024 11:45
?WLLWW

Darwin Hearts
xG
Útoky
69 72
Nebezpečné útoky
33 45
Držení míče %
0 0
5 1 3
10
Střely na bránu
13 7
Střely mimo
11 3 0 6
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Darwin Olympic
24.05.24
NNCasuarina FCDarwin Olympic0:122D10.05.24
NNPort Darwin FCDarwin Olympic0:304W07.05.24
FCDarwin OlympicCasuarina FC0:010W04.05.24
NNDarwin HeartsDarwin Olympic0:315W26.04.24
NNUniversity Azzurri FCDarwin Olympic1:122D19.04.24
NNDarwin OlympicGaruda FC1:030W12.04.24
NNHellenic ACDarwin Olympic1:132L05.04.24
NNDarwin OlympicMindil Aces1:122D23.03.24
NNDarwin OlympicCasuarina FC1:333D19.03.24
FCDarwin OlympicPort Darwin FC3:171W
NNCasuarina FCDarwin Olympic0:122D10.05.24
NNPort Darwin FCDarwin Olympic0:304W07.05.24
FCDarwin OlympicCasuarina FC0:010W04.05.24
NNDarwin HeartsDarwin Olympic0:315W26.04.24
NNUniversity Azzurri FCDarwin Olympic1:122D19.04.24
NNDarwin OlympicGaruda FC1:030W12.04.24
NNHellenic ACDarwin Olympic1:132L05.04.24
NNDarwin OlympicMindil Aces1:122D23.03.24
NNDarwin OlympicCasuarina FC1:333D19.03.24
FCDarwin OlympicPort Darwin FC3:171WPoslední zápasy: Darwin Hearts
24.05.24
NNPort Darwin FCDarwin Hearts0:202W04.05.24
NNDarwin HeartsDarwin Olympic0:315L26.04.24
NNMindil AcesDarwin Hearts5:191L23.04.24
FCDarwin HeartsHellenic AC1:020W20.04.24
NNDarwin HeartsUniversity Azzurri FC1:020W13.04.24
NNCasuarina FCDarwin Hearts2:124W06.04.24
NNDarwin HeartsHellenic AC0:010W23.03.24
NNDarwin HeartsPort Darwin FC3:030W22.09.23
NNDarwin HeartsHellenic AC2:245L16.09.23
NNPort Darwin FCDarwin Hearts0:030L
NNPort Darwin FCDarwin Hearts0:202W04.05.24
NNDarwin HeartsDarwin Olympic0:315L26.04.24
NNMindil AcesDarwin Hearts5:191L23.04.24
FCDarwin HeartsHellenic AC1:020W20.04.24
NNDarwin HeartsUniversity Azzurri FC1:020W13.04.24
NNCasuarina FCDarwin Hearts2:124W06.04.24
NNDarwin HeartsHellenic AC0:010W23.03.24
NNDarwin HeartsPort Darwin FC3:030W22.09.23
NNDarwin HeartsHellenic AC2:245L16.09.23
NNPort Darwin FCDarwin Hearts0:030LVzájemné zápasy
04.05.24
NNDarwin HeartsDarwin Olympic0:315W02.09.23
NNDarwin OlympicDarwin Hearts2:122D24.06.23
NNDarwin HeartsDarwin Olympic0:305W27.05.23
NNDarwin OlympicDarwin Hearts1:111D
NNDarwin HeartsDarwin Olympic0:315W02.09.23
NNDarwin OlympicDarwin Hearts2:122D24.06.23
NNDarwin HeartsDarwin Olympic0:305W27.05.23
NNDarwin OlympicDarwin Hearts1:111DSe stejným soupeřem (4)
vs. Port Darwin FC
vs. Mindil Aces
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre