De Graafschap vs VVV, Eerste Divisie
Eerste Divisie?DDWWL

De Graafschap
FT
3 : 2
HT 2:1
Agg
8.8.2025 20:00
?LWLWD

VVV
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | De Graafschap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 19. | VVV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2.50 xG 1.45
Útoky
91 93
Nebezpečné útoky
57 47
Držení míče %
56 44
12 0 1
10
Střely na bránu
3 19
Střely mimo
7 1 0 9
5
Střídání
5Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: De Graafschap
02.08.25
CFDe GraafschapVolos NFC0:111D18.07.25
CFSparta RotterdamDe Graafschap2:333D08.07.25
NFDZC' 68 DoetinchemDe Graafschap0:215W05.07.25
CFDe TreffersDe Graafschap1:213W17.05.25
VEFC DordrechtDe Graafschap0:020L13.05.25
VEDe GraafschapFC Dordrecht0:000D09.05.25
EDHelmond SportDe Graafschap1:114W02.05.25
EDDe GraafschapTelstar1:121W28.04.25
EDVVVDe Graafschap0:031L19.04.25
EDDe GraafschapAjax U212:020W
CFDe GraafschapVolos NFC0:111D18.07.25
CFSparta RotterdamDe Graafschap2:333D08.07.25
NFDZC' 68 DoetinchemDe Graafschap0:215W05.07.25
CFDe TreffersDe Graafschap1:213W17.05.25
VEFC DordrechtDe Graafschap0:020L13.05.25
VEDe GraafschapFC Dordrecht0:000D09.05.25
EDHelmond SportDe Graafschap1:114W02.05.25
EDDe GraafschapTelstar1:121W28.04.25
EDVVVDe Graafschap0:031L19.04.25
EDDe GraafschapAjax U212:020WPoslední zápasy: VVV
03.08.25
CFVVVOH Leuven II1:113L02.08.25
CFVVVFC Volendam0:021W26.07.25
CFVerlVVV2:030L19.07.25
CFFC Viktoria KölnVVV0:103W12.07.25
CFVVVLommel0:011D05.07.25
CFVVVBorussia M'gladbach U211:243W02.07.25
CFVVVRKSV Nuenen1:080W09.05.25
EDVVVADO Den Haag0:327L02.05.25
EDFC EmmenVVV1:021L28.04.25
EDVVVDe Graafschap0:031W
CFVVVOH Leuven II1:113L02.08.25
CFVVVFC Volendam0:021W26.07.25
CFVerlVVV2:030L19.07.25
CFFC Viktoria KölnVVV0:103W12.07.25
CFVVVLommel0:011D05.07.25
CFVVVBorussia M'gladbach U211:243W02.07.25
CFVVVRKSV Nuenen1:080W09.05.25
EDVVVADO Den Haag0:327L02.05.25
EDFC EmmenVVV1:021L28.04.25
EDVVVDe Graafschap0:031WVzájemné zápasy
28.04.25
EDVVVDe Graafschap0:031L01.12.24
EDDe GraafschapVVV2:031W26.01.24
EDDe GraafschapVVV1:030W01.09.23
EDVVVDe Graafschap1:020L12.05.23
EDVVVDe Graafschap0:021L12.08.22
EDDe GraafschapVVV1:112L09.01.22
EDDe GraafschapVVV0:112L22.10.21
EDVVVDe Graafschap0:012W20.04.19
VEVVVDe Graafschap1:141L15.09.18
VEDe GraafschapVVV0:212L
EDVVVDe Graafschap0:031L01.12.24
EDDe GraafschapVVV2:031W26.01.24
EDDe GraafschapVVV1:030W01.09.23
EDVVVDe Graafschap1:020L12.05.23
EDVVVDe Graafschap0:021L12.08.22
EDDe GraafschapVVV1:112L09.01.22
EDDe GraafschapVVV0:112L22.10.21
EDVVVDe Graafschap0:012W20.04.19
VEVVVDe Graafschap1:141L15.09.18
VEDe GraafschapVVV0:212LSe stejným soupeřem (0)
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Eerste Divisie 25/26 v číslech
Odehrané zápasy380/380
Gólů na zápas3.19
Výhry domácích43%
Remízy22%
Výhry hostů36%
Více než 2.5 gólu63%
Oba týmy skórovaly61%
Rohové kopy10.8