FC Lahti vs RoPS, Veikkausliiga
Veikkausliiga?WLWDD

FC Lahti
FT
1 : 2
HT 0:1
Agg
18.6.2019 17:30
?LDWLL

RoPS
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. | FC Lahti | 22 | 7 | 7 | 8 | 21:29 | 28 |
| 10. | RoPS | 22 | 6 | 6 | 10 | 19:25 | 24 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: FC Lahti
02.06.19
VEIFK MariehamnFC Lahti0:001W27.05.19
VEFC HonkaFC Lahti1:020L20.05.19
VEFC LahtiHJK Helsinki2:030W11.05.19
VEKPVFC Lahti0:000D05.05.19
VEFC LahtiSJK0:011D30.04.19
VEFC LahtiVPS Vaasa0:111D26.04.19
VEFC IlvesFC Lahti1:010L19.04.19
VEFC LahtiFC Inter0:111D15.04.19
VEHIFKFC Lahti0:001W07.04.19
VEFC LahtiKuPS Kuopio0:333D
VEIFK MariehamnFC Lahti0:001W27.05.19
VEFC HonkaFC Lahti1:020L20.05.19
VEFC LahtiHJK Helsinki2:030W11.05.19
VEKPVFC Lahti0:000D05.05.19
VEFC LahtiSJK0:011D30.04.19
VEFC LahtiVPS Vaasa0:111D26.04.19
VEFC IlvesFC Lahti1:010L19.04.19
VEFC LahtiFC Inter0:111D15.04.19
VEHIFKFC Lahti0:001W07.04.19
VEFC LahtiKuPS Kuopio0:333DPoslední zápasy: RoPS
31.05.19
VERoPSHJK Helsinki0:001L25.05.19
VERoPSSJK0:111D20.05.19
VEVPS VaasaRoPS0:001W12.05.19
VERoPSFC Ilves0:101L07.05.19
VEFC InterRoPS3:030L03.05.19
VERoPSHIFK1:010W26.04.19
VERoPSKuPS Kuopio0:001L20.04.19
VEIFK MariehamnRoPS1:020L13.04.19
VEKPVRoPS0:001W07.04.19
VERoPSFC Honka0:012L
VERoPSHJK Helsinki0:001L25.05.19
VERoPSSJK0:111D20.05.19
VEVPS VaasaRoPS0:001W12.05.19
VERoPSFC Ilves0:101L07.05.19
VEFC InterRoPS3:030L03.05.19
VERoPSHIFK1:010W26.04.19
VERoPSKuPS Kuopio0:001L20.04.19
VEIFK MariehamnRoPS1:020L13.04.19
VEKPVRoPS0:001W07.04.19
VERoPSFC Honka0:012LVzájemné zápasy
20.08.18
VEFC LahtiRoPS0:112L18.05.18
VEFC LahtiRoPS0:000D25.04.18
VERoPSFC Lahti1:020L24.09.17
VEFC LahtiRoPS0:011D16.07.17
VEFC LahtiRoPS0:111D12.05.17
VERoPSFC Lahti1:010L27.08.16
VERoPSFC Lahti3:030L17.07.16
VEFC LahtiRoPS0:112L05.05.16
VERoPSFC Lahti0:000D
VEFC LahtiRoPS0:112L18.05.18
VEFC LahtiRoPS0:000D25.04.18
VERoPSFC Lahti1:020L24.09.17
VEFC LahtiRoPS0:011D16.07.17
VEFC LahtiRoPS0:111D12.05.17
VERoPSFC Lahti1:010L27.08.16
VERoPSFC Lahti3:030L17.07.16
VEFC LahtiRoPS0:112L05.05.16
VERoPSFC Lahti0:000DSe stejným soupeřem (4)
vs. HJK Helsinki
vs. SJK
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Veikkausliiga 2019 v číslech
Odehrané zápasy167/167
Gólů na zápas2.43
Výhry domácích40%
Remízy27%
Výhry hostů34%
Více než 2.5 gólu45%
Oba týmy skórovaly50%
Gólů v 1. poločase na zápas0.96