FC Morbio vs Ascona, 2a. Lega FTC
2a. Lega FTC?WWLDW

FC Morbio
FT
0 : 1
Agg
11.4.2026 18:30
?WLDWD

Ascona
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. | FC Morbio | 26 | 8 | 8 | 10 | 44:40 | 32 |
| 12. | Ascona | 26 | 6 | 9 | 11 | 31:46 | 27 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: FC Morbio
28.03.26
2LFC MorbioAC Sementina51W25.03.26
CTFC MorbioFC Cadenazzo21W21.03.26
2LFC MorbioFC Semine Bellinzona12L18.03.26
2LFC MorbioAS Novazzano0:000D07.03.26
2LFC MorbioFC Rapid Lugano31W28.02.26
2LFC MorbioVedeggio0:000D25.02.26
CTGC CarassesiFC Morbio15W22.11.25
2LFC MorbioAS Monteceneri22D19.11.25
2LSC BalernaFC Morbio21L08.11.25
2LFC MorbioFC Moderna43W
2LFC MorbioAC Sementina51W25.03.26
CTFC MorbioFC Cadenazzo21W21.03.26
2LFC MorbioFC Semine Bellinzona12L18.03.26
2LFC MorbioAS Novazzano0:000D07.03.26
2LFC MorbioFC Rapid Lugano31W28.02.26
2LFC MorbioVedeggio0:000D25.02.26
CTGC CarassesiFC Morbio15W22.11.25
2LFC MorbioAS Monteceneri22D19.11.25
2LSC BalernaFC Morbio21L08.11.25
2LFC MorbioFC Moderna43WPoslední zápasy: Ascona
28.03.26
2LAsconaAS Novazzano21W20.03.26
2LFC Rapid LuganoAscona30L16.03.26
2LAsconaVedeggio11D07.03.26
2LAS MonteceneriAscona23W28.02.26
2LAsconaSC Balerna0:011D25.02.26
CTAsconaAC Sementina22D22.11.25
2LAsconaFC Moderna11D18.11.25
2LFC MelideAscona10L08.11.25
2LAsconaFC Chiasso31W31.10.25
2LFC CadenazzoAscona11D
2LAsconaAS Novazzano21W20.03.26
2LFC Rapid LuganoAscona30L16.03.26
2LAsconaVedeggio11D07.03.26
2LAS MonteceneriAscona23W28.02.26
2LAsconaSC Balerna0:011D25.02.26
CTAsconaAC Sementina22D22.11.25
2LAsconaFC Moderna11D18.11.25
2LFC MelideAscona10L08.11.25
2LAsconaFC Chiasso31W31.10.25
2LFC CadenazzoAscona11DVzájemné zápasy
04.10.25
2LAsconaFC Morbio03W21.05.25
CTFC MorbioAscona10W03.05.25
2LFC MorbioAscona50W19.10.24
2LAsconaFC Morbio02W
2LAsconaFC Morbio03W21.05.25
CTFC MorbioAscona10W03.05.25
2LFC MorbioAscona50W19.10.24
2LAsconaFC Morbio02WSe stejným soupeřem (4)
vs. AS Novazzano
vs. FC Rapid Lugano
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
2a. Lega FTC 25/26 v číslech
Odehrané zápasy182/182
Gólů na zápas3.28
Výhry domácích40%
Remízy26%
Výhry hostů34%
Více než 2.5 gólu65%
Oba týmy skórovaly64%