Honduras Progreso vs CD Platense, Liga Hondubet, Clausura
Liga Hondubet, Clausura?LLLDW

Honduras Progreso
FT
1 : 4
HT 0:2
Agg
26.1.2019 02:15
?LWLLW

CD Platense
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. | CD Platense | 18 | 7 | 4 | 7 | 25:20 | 25 |
| 10. | Honduras Progreso | 18 | 2 | 3 | 13 | 11:37 | 9 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Honduras Progreso
20.01.19
LHCD OlimpiaHonduras Progreso1:121L13.01.19
LHMotaguaHonduras Progreso2:040L11.11.18
LHHonduras ProgresoCD Marathon23L04.11.18
LHCD OlimpiaHonduras Progreso1:122D28.10.18
LHReal de MinasHonduras Progreso0:102W20.10.18
LHHonduras ProgresoCD Vida1:111D14.10.18
LHCD PlatenseHonduras Progreso1:023W07.10.18
LHHonduras ProgresoReal Espana2:226L29.09.18
LHHonduras ProgresoJuticalpa10W23.09.18
LHMotaguaHonduras Progreso0:020L
LHCD OlimpiaHonduras Progreso1:121L13.01.19
LHMotaguaHonduras Progreso2:040L11.11.18
LHHonduras ProgresoCD Marathon23L04.11.18
LHCD OlimpiaHonduras Progreso1:122D28.10.18
LHReal de MinasHonduras Progreso0:102W20.10.18
LHHonduras ProgresoCD Vida1:111D14.10.18
LHCD PlatenseHonduras Progreso1:023W07.10.18
LHHonduras ProgresoReal Espana2:226L29.09.18
LHHonduras ProgresoJuticalpa10W23.09.18
LHMotaguaHonduras Progreso0:020LPoslední zápasy: CD Platense
20.01.19
LHCD PlatenseCD Marathon2:223L13.01.19
LHCD PlatenseReal de Minas1:131W02.12.18
LHMotaguaCD Platense1:031L25.11.18
LHCD PlatenseMotagua0:001L18.11.18
LHLobos UPNFMCD Platense01W15.11.18
LHCD PlatenseLobos UPNFM0:111D11.11.18
LHCD PlatenseJuticalpa00D03.11.18
LHCD MarathonCD Platense0:111D28.10.18
LHCD PlatenseCD Vida22D21.10.18
LHReal EspanaCD Platense10L
LHCD PlatenseCD Marathon2:223L13.01.19
LHCD PlatenseReal de Minas1:131W02.12.18
LHMotaguaCD Platense1:031L25.11.18
LHCD PlatenseMotagua0:001L18.11.18
LHLobos UPNFMCD Platense01W15.11.18
LHCD PlatenseLobos UPNFM0:111D11.11.18
LHCD PlatenseJuticalpa00D03.11.18
LHCD MarathonCD Platense0:111D28.10.18
LHCD PlatenseCD Vida22D21.10.18
LHReal EspanaCD Platense10LVzájemné zápasy
14.10.18
LHCD PlatenseHonduras Progreso1:023W19.08.18
LHHonduras ProgresoCD Platense12L08.04.18
LHCD PlatenseHonduras Progreso0:001W12.02.18
LHHonduras ProgresoCD Platense0:021W20.11.17
LHCD PlatenseHonduras Progreso10L28.09.17
LHHonduras ProgresoCD Platense1:051W19.03.17
LHCD PlatenseHonduras Progreso0:001W02.02.17
LHHonduras ProgresoCD Platense0:001L16.10.16
LHHonduras ProgresoCD Platense1:235L14.08.16
LHCD PlatenseHonduras Progreso41L
LHCD PlatenseHonduras Progreso1:023W19.08.18
LHHonduras ProgresoCD Platense12L08.04.18
LHCD PlatenseHonduras Progreso0:001W12.02.18
LHHonduras ProgresoCD Platense0:021W20.11.17
LHCD PlatenseHonduras Progreso10L28.09.17
LHHonduras ProgresoCD Platense1:051W19.03.17
LHCD PlatenseHonduras Progreso0:001W02.02.17
LHHonduras ProgresoCD Platense0:001L16.10.16
LHHonduras ProgresoCD Platense1:235L14.08.16
LHCD PlatenseHonduras Progreso41LSe stejným soupeřem (4)
vs. CD Marathon
vs. Real de Minas
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre