KF Llapi vs KF Ballkani, AlbiMall Superliga
AlbiMall Superliga?WWWLL

KF Llapi
FT
0 : 0
HT 0:0
Agg
6.10.2024 15:00
?WLWLW

KF Ballkani
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | KF Ballkani | 7 | 4 | 1 | 2 | 13:6 | 13 |
| 3. | KF Llapi | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:5 | 13 |
xG
Útoky
143 177
Nebezpečné útoky
81 104
Držení míče %
0 0
2 0 5
3
Střely na bránu
1 5
Střely mimo
11 2 0 4
4
Střídání
3Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: KF Llapi
27.09.24
ASKF LlapiA&N1:030W21.09.24
ASKF FerizajKF Llapi0:001W15.09.24
ASKF LlapiKF Drita0:010W31.08.24
ASFC PrishtinaKF Llapi1:132L24.08.24
ASKF LlapiMalisheva0:001L18.08.24
ASKF FeronikeliKF Llapi0:002W10.08.24
ASKF LlapiKF Gjilani0:011D01.08.24
UCKF LlapiBrondby1:022D25.07.24
UCBrondbyKF Llapi4:060L18.07.24
UEKF LlapiWisla Krakow0:012L
ASKF LlapiA&N1:030W21.09.24
ASKF FerizajKF Llapi0:001W15.09.24
ASKF LlapiKF Drita0:010W31.08.24
ASFC PrishtinaKF Llapi1:132L24.08.24
ASKF LlapiMalisheva0:001L18.08.24
ASKF FeronikeliKF Llapi0:002W10.08.24
ASKF LlapiKF Gjilani0:011D01.08.24Poslední zápasy: KF Ballkani
28.09.24
ASKF BallkaniKF Ferizaj2:040W22.09.24
ASKF DritaKF Ballkani0:010L14.09.24
ASKF BallkaniFC Prishtina0:010W01.09.24
ASMalishevaKF Ballkani1:132L25.08.24
ASKF BallkaniKF Feronikeli0:031W19.08.24
ASKF GjilaniKF Ballkani1:111D15.08.24
UCLarne FCKF Ballkani0:1(4-1)01L11.08.24
ASKF BallkaniKF Dukagjini1:020W08.08.24
UCKF BallkaniLarne FC0:001L30.07.24
UCHamrun SpartansKF Ballkani0:002W
ASKF BallkaniKF Ferizaj2:040W22.09.24
ASKF DritaKF Ballkani0:010L14.09.24
ASKF BallkaniFC Prishtina0:010W01.09.24
ASMalishevaKF Ballkani1:132L25.08.24
ASKF BallkaniKF Feronikeli0:031W19.08.24
ASKF GjilaniKF Ballkani1:111D15.08.24
ASKF BallkaniKF Dukagjini1:020W08.08.24Vzájemné zápasy
18.05.24
ASKF LlapiKF Ballkani0:001L16.03.24
ASKF BallkaniKF Llapi0:000D09.12.23
ASKF LlapiKF Ballkani3:253W30.09.23
ASKF BallkaniKF Llapi1:021L14.05.23
ASKF BallkaniKF Llapi1:010L12.03.23
ASKF LlapiKF Ballkani1:032W04.12.22
ASKF LlapiKF Ballkani0:103L10.11.22
ASKF BallkaniKF Llapi0:214W01.05.22
ASKF LlapiKF Ballkani0:111D06.03.22
ASKF BallkaniKF Llapi0:010L
ASKF LlapiKF Ballkani0:001L16.03.24
ASKF BallkaniKF Llapi0:000D09.12.23
ASKF LlapiKF Ballkani3:253W30.09.23
ASKF BallkaniKF Llapi1:021L14.05.23
ASKF BallkaniKF Llapi1:010L12.03.23
ASKF LlapiKF Ballkani1:032W04.12.22
ASKF LlapiKF Ballkani0:103L10.11.22
ASKF BallkaniKF Llapi0:214W01.05.22
ASKF LlapiKF Ballkani0:111D06.03.22
ASKF BallkaniKF Llapi0:010LSe stejným soupeřem (4)
vs. KF Ferizaj
vs. KF Drita
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
AlbiMall Superliga 24/25 v číslech
Odehrané zápasy181/182
Gólů na zápas2.46
Výhry domácích49%
Remízy28%
Výhry hostů24%
Více než 2.5 gólu49%
Oba týmy skórovaly55%
Rohové kopy9.2