Lenense vs Luarca CF, Tercera Federación, Group 2
Tercera Federación, Group 2?LLLLL

Lenense
FT
3 : 0
HT 2:0
Agg
1.5.2024 12:30
?LDLLL

Luarca CF
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. | Lenense | 31 | 9 | 6 | 16 | 28:44 | 33 |
| 16. | Luarca CF | 31 | 6 | 7 | 18 | 36:65 | 25 |
xG
Útoky
96 116
Nebezpečné útoky
48 49
Držení míče %
50 50
5 0 3
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 3 0 6
4
Střídání
4Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Lenense
27.04.24
TFAviles Stadium CFLenense1:030L21.04.24
TFLenenseUD Llanera0:203L14.04.24
TFPravianoLenense0:020L06.04.24
TFLenenseLealtad0:101L31.03.24
TFGijon IndustrialLenense1:010L24.03.24
TFLenenseUC Ceares0:101L17.03.24
TFLenenseUrraca CF1:111D10.03.24
TFTuillaLenense3:031L03.03.24
TFLenenseSporting Gijon B0:020W25.02.24
TFCondalLenense0:001W
TFAviles Stadium CFLenense1:030L21.04.24
TFLenenseUD Llanera0:203L14.04.24
TFPravianoLenense0:020L06.04.24
TFLenenseLealtad0:101L31.03.24
TFGijon IndustrialLenense1:010L24.03.24
TFLenenseUC Ceares0:101L17.03.24
TFLenenseUrraca CF1:111D10.03.24
TFTuillaLenense3:031L03.03.24
TFLenenseSporting Gijon B0:020W25.02.24
TFCondalLenense0:001WPoslední zápasy: Luarca CF
27.04.24
TFLuarca CFUrraca CF1:012L21.04.24
TFTuillaLuarca CF0:011D14.04.24
TFLuarca CFSporting Gijon B0:105L07.04.24
TFCondalLuarca CF1:020L28.03.24
TFLuarca CFCD Colunga0:003L24.03.24
TFReal Titanico LavianaLuarca CF0:113W17.03.24
TFLuarca CFBarcia CF1:030W10.03.24
TFL'Entregu CFLuarca CF2:031L03.03.24
TFLuarca CFCaudal0:222D25.02.24
TFLlanesLuarca CF2:031L
TFLuarca CFUrraca CF1:012L21.04.24
TFTuillaLuarca CF0:011D14.04.24
TFLuarca CFSporting Gijon B0:105L07.04.24
TFCondalLuarca CF1:020L28.03.24
TFLuarca CFCD Colunga0:003L24.03.24
TFReal Titanico LavianaLuarca CF0:113W17.03.24
TFLuarca CFBarcia CF1:030W10.03.24
TFL'Entregu CFLuarca CF2:031L03.03.24
TFLuarca CFCaudal0:222D25.02.24
TFLlanesLuarca CF2:031LVzájemné zápasy
Se stejným soupeřem (4)
vs. Urraca CF
vs. Tuilla
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre