Lens vs Sporting, UEFA Champions League
?WLDWL

Lens
FT
0 : 2
HT 0:1
Agg
13.10.2026 18:45
?WDDWW

Sporting
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. | Sporting | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
| 10. | Lens | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
1.71 xG 1.67
Útoky
111 80
Nebezpečné útoky
63 40
Držení míče %
56 44
6 0 2
6
Střely na bránu
5 15
Střely mimo
6 0 0 3
12
Pokusy o gól
75
Zblokované střely
316
Klíčové přihrávky
103
Zákroky brankáře
621
Centry
108
Fauly
121
Ofsajdy
05
Střídání
50
Zranění
188%
Přesnost přihrávek
84%Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Lens
09.10.26
L1LensLyon1:021W18.09.26
L1MonacoLens1:021L13.09.26
L1Le MansLens2:122D10.09.26
UCSlavia PragueLens0:023W05.09.26
L1LensLorient0:001L29.08.26
L1StrasbourgLens0:121L22.08.26
L1LensAuxerre1:052W16.08.26
TDLensPSG1:010W08.08.26
CFLensSunderland0:002L01.08.26
CFLensVillarreal1:131W
L1LensLyon1:021W18.09.26
L1MonacoLens1:021L13.09.26
L1Le MansLens2:122D10.09.26
L1LensLorient0:001L29.08.26
L1StrasbourgLens0:121L22.08.26
L1LensAuxerre1:052W16.08.26
TDLensPSG1:010W08.08.26
CFLensSunderland0:002L01.08.26
CFLensVillarreal1:131WPoslední zápasy: Sporting
09.10.26
LPBragaSporting1:013W19.09.26
LPSportingArouca2:022D13.09.26
LPFamalicaoSporting0:011D09.09.26
UCSportingGalatasaray1:131W05.09.26
LPSportingNacional1:020W28.08.26
LPRio AveSporting0:404W22.08.26
LPSportingAlverca1:031W14.08.26
LPSportingGuimaraes3:032W08.08.26
LPEstrelaSporting0:022D31.07.26
CFSportingNottm Forest1:141W
LPBragaSporting1:013W19.09.26
LPSportingArouca2:022D13.09.26
LPFamalicaoSporting0:011D09.09.26
LPSportingNacional1:020W28.08.26
LPRio AveSporting0:404W22.08.26
LPSportingAlverca1:031W14.08.26
LPSportingGuimaraes3:032W08.08.26
LPEstrelaSporting0:022D31.07.26
CFSportingNottm Forest1:141WVzájemné zápasy
Se stejným soupeřem (0)
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre