Mindil Aces vs Hellenic AC, NPL Northern Territory
NPL Northern Territory ?WLWLL

Mindil Aces
FT
0 : 2
HT 0:2
Agg
19.7.2025 08:30
?WWWDD

Hellenic AC
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | Mindil Aces | 21 | 9 | 6 | 6 | 36:27 | 33 |
| 6. | Hellenic AC | 21 | 9 | 4 | 8 | 35:28 | 31 |
xG
Útoky
59 79
Nebezpečné útoky
43 63
Držení míče %
43 57
6 0 1
6
Střely na bránu
11 5
Střely mimo
7 1 0 7
0
Penalty
1Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Mindil Aces
12.07.25
NNMindil AcesDarwin Hearts1:131W28.06.25
NNDarwin HeartsMindil Aces1:132L20.06.25
NNMindil AcesGaruda FC1:020W14.06.25
NNPort Darwin FCMindil Aces1:132L07.06.25
NNUniversity Azzurri FCMindil Aces1:020L30.05.25
NNMindil AcesDarwin Olympic0:000D23.05.25
NNMindil AcesCasuarina FC0:131W20.05.25
FCMindil AcesDarwin Olympic1:0(6-7)11L17.05.25
NNHellenic ACMindil Aces0:102W02.05.25
NNGaruda FCMindil Aces1:115W
NNMindil AcesDarwin Hearts1:131W28.06.25
NNDarwin HeartsMindil Aces1:132L20.06.25
NNMindil AcesGaruda FC1:020W14.06.25
NNPort Darwin FCMindil Aces1:132L07.06.25
NNUniversity Azzurri FCMindil Aces1:020L30.05.25
NNMindil AcesDarwin Olympic0:000D23.05.25
NNMindil AcesCasuarina FC0:131W20.05.25
FCMindil AcesDarwin Olympic1:0(6-7)11L17.05.25
NNHellenic ACMindil Aces0:102W02.05.25
NNGaruda FCMindil Aces1:115WPoslední zápasy: Hellenic AC
11.07.25
NNHellenic ACGaruda FC1:021W08.07.25
NNCasuarina FCHellenic AC1:112W27.06.25
NNGaruda FCHellenic AC2:439W21.06.25
NNHellenic ACPort Darwin FC0:111D13.06.25
NNCasuarina FCHellenic AC00D03.06.25
NNDarwin OlympicHellenic AC2:021L30.05.25
NNHellenic ACDarwin Hearts0:010W24.05.25
NNHellenic ACUniversity Azzurri FC2:132W17.05.25
NNHellenic ACMindil Aces0:102L02.05.25
NNPort Darwin FCHellenic AC1:020L
NNHellenic ACGaruda FC1:021W08.07.25
NNCasuarina FCHellenic AC1:112W27.06.25
NNGaruda FCHellenic AC2:439W21.06.25
NNHellenic ACPort Darwin FC0:111D13.06.25
NNCasuarina FCHellenic AC00D03.06.25
NNDarwin OlympicHellenic AC2:021L30.05.25
NNHellenic ACDarwin Hearts0:010W24.05.25
NNHellenic ACUniversity Azzurri FC2:132W17.05.25
NNHellenic ACMindil Aces0:102L02.05.25
NNPort Darwin FCHellenic AC1:020LVzájemné zápasy
17.05.25
NNHellenic ACMindil Aces0:102W29.04.25
FCMindil AcesHellenic AC2:2(3-2)22W15.03.25
NNMindil AcesHellenic AC1:111D28.09.24
NNMindil AcesHellenic AC1:010W14.09.24
NNMindil AcesHellenic AC1:142W06.09.24
NNMindil AcesHellenic AC2:142W25.05.24
NNHellenic ACMindil Aces0:001W22.03.24
NNMindil AcesHellenic AC0:011D08.10.23
NNHellenic ACMindil Aces1:243L02.09.23
NNMindil AcesHellenic AC5:050W
NNHellenic ACMindil Aces0:102W29.04.25
FCMindil AcesHellenic AC2:2(3-2)22W15.03.25
NNMindil AcesHellenic AC1:111D28.09.24
NNMindil AcesHellenic AC1:010W14.09.24
NNMindil AcesHellenic AC1:142W06.09.24
NNMindil AcesHellenic AC2:142W25.05.24
NNHellenic ACMindil Aces0:001W22.03.24
NNMindil AcesHellenic AC0:011D08.10.23
NNHellenic ACMindil Aces1:243L02.09.23
NNMindil AcesHellenic AC5:050WSe stejným soupeřem (4)
vs. Garuda FC
vs. Casuarina FC
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre