MTK Budapest vs Ujpest, OTP Bank Liga
OTP Bank Liga?LLDDL

MTK Budapest
FT
1 : 1
HT 0:1
Agg
3.12.2016 15:30
?DDWDD

Ujpest
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. | Ujpest | 33 | 10 | 12 | 11 | 47:51 | 42 |
| 11. | MTK Budapest | 33 | 8 | 13 | 12 | 26:36 | 37 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: MTK Budapest
30.11.16
MMDorogi FCMTK Budapest0:010L26.11.16
OBFehervar FCMTK Budapest0:020L19.11.16
OBMTK BudapestDebreceni VSC0:011D05.11.16
OBSzombathelyi HaladasMTK Budapest1:111D29.10.16
OBMezokovesd ZsoryMTK Budapest0:010L26.10.16
MMBalassagyarmatiMTK Budapest0:213W22.10.16
OBMTK BudapestGyirmot SE0:010W15.10.16
OBVasas SCMTK Budapest3:232L13.10.16
CFMTK BudapestSporting U211:122D07.10.16
CFMTK BudapestCigand SE1:030W
MMDorogi FCMTK Budapest0:010L26.11.16
OBFehervar FCMTK Budapest0:020L19.11.16
OBMTK BudapestDebreceni VSC0:011D05.11.16
OBSzombathelyi HaladasMTK Budapest1:111D29.10.16
OBMezokovesd ZsoryMTK Budapest0:010L26.10.16
MMBalassagyarmatiMTK Budapest0:213W22.10.16
OBMTK BudapestGyirmot SE0:010W15.10.16
OBVasas SCMTK Budapest3:232L13.10.16
CFMTK BudapestSporting U211:122D07.10.16
CFMTK BudapestCigand SE1:030WPoslední zápasy: Ujpest
30.11.16
MMKozarmisleny SEUjpest0:0(2-4)11W26.11.16
OBUjpestMezokovesd Zsory0:011D19.11.16
OBGyirmot SEUjpest0:012W05.11.16
OBUjpestVasas SC1:022D29.10.16
OBPaksiUjpest0:111D26.10.16
MMMád FCUjpest0:204W22.10.16
OBUjpestDiosgyori VTK2:144D15.10.16
OBKispest HonvedUjpest0:011D24.09.16
OBFerencvarosi TCUjpest1:233D21.09.16
OBUjpestSzombathelyi Haladas1:011D
MMKozarmisleny SEUjpest0:0(2-4)11W26.11.16
OBUjpestMezokovesd Zsory0:011D19.11.16
OBGyirmot SEUjpest0:012W05.11.16
OBUjpestVasas SC1:022D29.10.16
OBPaksiUjpest0:111D26.10.16
MMMád FCUjpest0:204W22.10.16
OBUjpestDiosgyori VTK2:144D15.10.16
OBKispest HonvedUjpest0:011D24.09.16
OBFerencvarosi TCUjpest1:233D21.09.16
OBUjpestSzombathelyi Haladas1:011DVzájemné zápasy
21.08.16
OBUjpestMTK Budapest0:000D05.03.16
OBMTK BudapestUjpest0:021W20.02.16
OBUjpestMTK Budapest1:111D26.09.15
OBUjpestMTK Budapest1:022D
OBUjpestMTK Budapest0:000D05.03.16
OBMTK BudapestUjpest0:021W20.02.16
OBUjpestMTK Budapest1:111D26.09.15
OBUjpestMTK Budapest1:022DSe stejným soupeřem (4)
vs. Mezokovesd Zsory
vs. Gyirmot SE
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
OTP Bank Liga 16/17 v číslech
Odehrané zápasy198/198
Gólů na zápas2.63
Výhry domácích44%
Remízy27%
Výhry hostů28%
Více než 2.5 gólu48%
Oba týmy skórovaly55%
Gólů v 1. poločase na zápas1.19