Munsingen vs SC Cham, Promotion League
Promotion League?LDDLL

Munsingen
FT
0 : 1
HT 0:1
Agg
17.4.2021 15:00
?WWLLW

SC Cham
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | SC Cham | 15 | 9 | 3 | 3 | 27:15 | 30 |
| 16. | Munsingen | 15 | 0 | 3 | 12 | 10:35 | 3 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Munsingen
10.04.21
PLFC Rapperswil-JonaMunsingen2:030L17.10.20
PLBreitenrainMunsingen0:000D11.10.20
PLMunsingenAC Bellinzona22D03.10.20
PLBavoisMunsingen0:121L27.09.20
PLMunsingenYverdon Sport FC0:202L23.09.20
PLFC KonizMunsingen1:020L19.09.20
PLMunsingenSC Bruhl14L12.09.20
PLFC Zurich IIMunsingen21L06.09.20
PLMunsingenStade Nyonnais0:011D01.09.20
PLMunsingenFC Black Stars23L
PLFC Rapperswil-JonaMunsingen2:030L17.10.20
PLBreitenrainMunsingen0:000D11.10.20
PLMunsingenAC Bellinzona22D03.10.20
PLBavoisMunsingen0:121L27.09.20
PLMunsingenYverdon Sport FC0:202L23.09.20
PLFC KonizMunsingen1:020L19.09.20
PLMunsingenSC Bruhl14L12.09.20
PLFC Zurich IIMunsingen21L06.09.20
PLMunsingenStade Nyonnais0:011D01.09.20
PLMunsingenFC Black Stars23LPoslední zápasy: SC Cham
14.04.21
PLSC ChamBasel II0:010W11.04.21
PLSC ChamFC Zurich II3:030W24.10.20
PLStade NyonnaisSC Cham20L17.10.20
PLSC ChamEtoile Carouge01L10.10.20
PLYF JuventusSC Cham0:012W03.10.20
PLSC ChamFC Koniz3:040W26.09.20
PLFC Black StarsSC Cham2:023W23.09.20
PLBavoisSC Cham03W19.09.20
PLSC ChamSion II0:111D12.09.20
PLSC BruhlSC Cham22D
PLSC ChamBasel II0:010W11.04.21
PLSC ChamFC Zurich II3:030W24.10.20
PLStade NyonnaisSC Cham20L17.10.20
PLSC ChamEtoile Carouge01L10.10.20
PLYF JuventusSC Cham0:012W03.10.20
PLSC ChamFC Koniz3:040W26.09.20
PLFC Black StarsSC Cham2:023W23.09.20
PLBavoisSC Cham03W19.09.20
PLSC ChamSion II0:111D12.09.20
PLSC BruhlSC Cham22DVzájemné zápasy
Se stejným soupeřem (4)
vs. FC Zurich II
vs. Stade Nyonnais
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre