New Town Eagles vs Taroona, Tasmania Northern Championship
Tasmania Northern Championship?DWWDW

New Town Eagles
FT
0 : 1
HT 0:0
Agg
13.6.2026 06:30
?DWLLW

Taroona
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | New Town Eagles | 16 | 9 | 5 | 2 | 54:17 | 32 |
| 4. | Taroona | 17 | 9 | 3 | 5 | 61:25 | 30 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: New Town Eagles
30.05.26
TNUniversity of TasmaniaNew Town Eagles0:011D10.05.26
TNNew Town EaglesClarence Zebras Reserves3:061W01.05.26
TNGlenorchy Knights ReservesNew Town Eagles0:115W19.04.26
TNSouth Hobart FC 2New Town Eagles1:111D10.04.26
TNOlympia FC WarriorsNew Town Eagles0:112W28.03.26
TNNew Town EaglesHobart City FC0:011D20.03.26
TNHobart UnitedNew Town Eagles0:2010W14.03.26
TNTaroonaNew Town Eagles1:025W06.03.26
LCNew Town EaglesOlympia FC Warriors0:213L31.08.25
TNSouth Hobart FC 2New Town Eagles2:243L
TNUniversity of TasmaniaNew Town Eagles0:011D10.05.26
TNNew Town EaglesClarence Zebras Reserves3:061W01.05.26
TNGlenorchy Knights ReservesNew Town Eagles0:115W19.04.26
TNSouth Hobart FC 2New Town Eagles1:111D10.04.26
TNOlympia FC WarriorsNew Town Eagles0:112W28.03.26
TNNew Town EaglesHobart City FC0:011D20.03.26
TNHobart UnitedNew Town Eagles0:2010W14.03.26
TNTaroonaNew Town Eagles1:025W06.03.26
LCNew Town EaglesOlympia FC Warriors0:213L31.08.25
TNSouth Hobart FC 2New Town Eagles2:243LPoslední zápasy: Taroona
29.05.26
TNGlenorchy Knights ReservesTaroona2:122D23.05.26
TNTaroonaUniversity of Tasmania6:0100W09.05.26
TNTaroonaSouth Hobart FC 20:223L01.05.26
TNOlympia FC WarriorsTaroona1:032L18.04.26
TNTaroonaClarence Zebras Reserves1:131W11.04.26
TNHobart UnitedTaroona0:407W03.04.26
LCDevonport CityTaroona2:070L29.03.26
TNSouth East United 2Taroona0:506W21.03.26
TNTaroonaHobart City FC1:030W14.03.26
TNTaroonaNew Town Eagles1:025L
TNGlenorchy Knights ReservesTaroona2:122D23.05.26
TNTaroonaUniversity of Tasmania6:0100W09.05.26
TNTaroonaSouth Hobart FC 20:223L01.05.26
TNOlympia FC WarriorsTaroona1:032L18.04.26
TNTaroonaClarence Zebras Reserves1:131W11.04.26
TNHobart UnitedTaroona0:407W03.04.26
LCDevonport CityTaroona2:070L29.03.26
TNSouth East United 2Taroona0:506W21.03.26
TNTaroonaHobart City FC1:030W14.03.26
TNTaroonaNew Town Eagles1:025LVzájemné zápasy
14.03.26
TNTaroonaNew Town Eagles1:025W05.07.25
TNNew Town EaglesTaroona2:133D12.04.25
TNTaroonaNew Town Eagles0:101W29.03.25
LCNew Town EaglesTaroona61W06.07.24
TNNew Town EaglesTaroona0:112L08.07.23
TNNew Town EaglesTaroona1:111D25.03.23
TNTaroonaNew Town Eagles3:144D19.02.22
SSTaroonaNew Town Eagles2:031L
TNTaroonaNew Town Eagles1:025W05.07.25
TNNew Town EaglesTaroona2:133D12.04.25
TNTaroonaNew Town Eagles0:101W29.03.25
LCNew Town EaglesTaroona61W06.07.24
TNNew Town EaglesTaroona0:112L08.07.23
TNNew Town EaglesTaroona1:111D25.03.23
TNTaroonaNew Town Eagles3:144D19.02.22
SSTaroonaNew Town Eagles2:031LSe stejným soupeřem (4)
vs. Glenorchy Knights Reserves
01.05.26
TNGlenorchy Knights ReservesNew Town Eagles0:115W29.05.26
TNGlenorchy Knights ReservesTaroona2:122D
TNGlenorchy Knights ReservesNew Town Eagles0:115W29.05.26
TNGlenorchy Knights ReservesTaroona2:122Dvs. University of Tasmania
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Tasmania Northern Championship 2026 v číslech
Odehrané zápasy77/78
Gólů na zápas5.49
Výhry domácích42%
Remízy16%
Výhry hostů43%
Více než 2.5 gólu87%
Oba týmy skórovaly65%
Rohové kopy9.7