NK Komen vs ND Renče, MNZ Nova Gorica
MNZ Nova Gorica?WDLDL

NK Komen
FT
2 : 1
HT 1:1
Agg
28.10.2023 15:00
?WDLLL

ND Renče
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. | NK Komen | 24 | 10 | 6 | 8 | 47:40 | 36 |
| 8. | ND Renče | 24 | 6 | 5 | 13 | 27:37 | 23 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: NK Komen
14.10.23
MNŠD KošanaNK Komen1:318W07.10.23
MNNK KomenND Idrija22D30.09.23
MNJadran Hrpelje KozinaNK Komen31L24.09.23
MNNK KomenNK Vodice Šempas22D16.09.23
MNND BistrcNK Komen1:020L10.09.23
MNNK KomenNK Korte22D13.05.23
MNNK KorteNK Komen31L07.05.23
MNNK KomenŠD Košana61W23.04.23
MNNK KomenND Idrija03L15.04.23
MNNK Ilirska BistricaNK Komen07W
MNŠD KošanaNK Komen1:318W07.10.23
MNNK KomenND Idrija22D30.09.23
MNJadran Hrpelje KozinaNK Komen31L24.09.23
MNNK KomenNK Vodice Šempas22D16.09.23
MNND BistrcNK Komen1:020L10.09.23
MNNK KomenNK Korte22D13.05.23
MNNK KorteNK Komen31L07.05.23
MNNK KomenŠD Košana61W23.04.23
MNNK KomenND Idrija03L15.04.23
MNNK Ilirska BistricaNK Komen07WPoslední zápasy: ND Renče
22.10.23
MNND RenčeŠD Košana2:031W14.10.23
MNND IdrijaND Renče0:000D08.10.23
MNND RenčeJadran Hrpelje Kozina0:314L01.10.23
MNNK Vodice ŠempasND Renče0:021L24.09.23
MNND RenčeND Bistrc0:116L16.09.23
MNNK KorteND Renče2:121L09.09.23
MNND RenčeAnkaran Hrvatini1:121W13.05.23
MNŠD KošanaND Renče2:051L06.05.23
MNND RenčeAnkaran Hrvatini3:152W23.04.23
MNJadran Hrpelje KozinaND Renče43L
MNND RenčeŠD Košana2:031W14.10.23
MNND IdrijaND Renče0:000D08.10.23
MNND RenčeJadran Hrpelje Kozina0:314L01.10.23
MNNK Vodice ŠempasND Renče0:021L24.09.23
MNND RenčeND Bistrc0:116L16.09.23
MNNK KorteND Renče2:121L09.09.23
MNND RenčeAnkaran Hrvatini1:121W13.05.23
MNŠD KošanaND Renče2:051L06.05.23
MNND RenčeAnkaran Hrvatini3:152W23.04.23
MNJadran Hrpelje KozinaND Renče43LVzájemné zápasy
Se stejným soupeřem (4)
vs. ŠD Košana
vs. ND Idrija
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
MNZ Nova Gorica 23/24 v číslech
Odehrané zápasy108/108
Gólů na zápas3.21
Výhry domácích52%
Remízy19%
Výhry hostů29%
Více než 2.5 gólu55%
Oba týmy skórovaly53%