NK Ormoz vs SD Gerecja Vas, Super Liga MNZ Ptuj
Super Liga MNZ Ptuj?LLDLL

NK Ormoz
FT
4 : 0
HT 2:0
Agg
6.9.2025 17:00
?LLWWW

SD Gerecja Vas
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | NK Ormoz | 17 | 15 | 1 | 1 | 68:21 | 46 |
| 7. | SD Gerecja Vas | 17 | 7 | 1 | 9 | 28:41 | 22 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: NK Ormoz
02.09.25
SCNK OrmozNK Boc Poljcane0:101L30.08.25
SLSD Apace Na Dravskem PoljuNK Ormoz21L23.08.25
SLSD MarkovciNK Ormoz22D11.06.25
3SNK RaceNK Ormoz0:030L07.06.25
3SNK OrmozNK Race1:124L31.05.25
SLNK OrmozNK Sredisce10W24.05.25
SLSD Gerecja VasNK Ormoz13W17.05.25
SLNK OrmozNK Grajena51W11.05.25
SLNK Makole Bar MihaNK Ormoz01W07.05.25
SLNK OrmozNK Boc Poljcane10W
SCNK OrmozNK Boc Poljcane0:101L30.08.25
SLSD Apace Na Dravskem PoljuNK Ormoz21L23.08.25
SLSD MarkovciNK Ormoz22D11.06.25
3SNK RaceNK Ormoz0:030L07.06.25
3SNK OrmozNK Race1:124L31.05.25
SLNK OrmozNK Sredisce10W24.05.25
SLSD Gerecja VasNK Ormoz13W17.05.25
SLNK OrmozNK Grajena51W11.05.25
SLNK Makole Bar MihaNK Ormoz01W07.05.25
SLNK OrmozNK Boc Poljcane10WPoslední zápasy: SD Gerecja Vas
02.09.25
SCSD Gerecja VasDNS Zavrc0:205L30.08.25
SLSD Gerecja VasSD Markovci16L24.08.25
SLStojnciSD Gerecja Vas12W20.08.25
SCNK SkorbaSD Gerecja Vas1:114W31.05.25
SLStojnciSD Gerecja Vas13W24.05.25
SLSD Gerecja VasNK Ormoz13L18.05.25
SLSD Apace Na Dravskem PoljuSD Gerecja Vas23W11.05.25
SLSD Gerecja VasNK Trzec81W07.05.25
SLSn GorisnicaSD Gerecja Vas21L26.04.25
SLSD Gerecja VasSD Bukovci32W
SCSD Gerecja VasDNS Zavrc0:205L30.08.25
SLSD Gerecja VasSD Markovci16L24.08.25
SLStojnciSD Gerecja Vas12W20.08.25
SCNK SkorbaSD Gerecja Vas1:114W31.05.25
SLStojnciSD Gerecja Vas13W24.05.25
SLSD Gerecja VasNK Ormoz13L18.05.25
SLSD Apace Na Dravskem PoljuSD Gerecja Vas23W11.05.25
SLSD Gerecja VasNK Trzec81W07.05.25
SLSn GorisnicaSD Gerecja Vas21L26.04.25
SLSD Gerecja VasSD Bukovci32WVzájemné zápasy
24.05.25
SLSD Gerecja VasNK Ormoz13W26.10.24
SLNK OrmozSD Gerecja Vas51W25.05.24
SLSD Gerecja VasNK Ormoz13W21.10.23
SLNK OrmozSD Gerecja Vas51W
SLSD Gerecja VasNK Ormoz13W26.10.24
SLNK OrmozSD Gerecja Vas51W25.05.24
SLSD Gerecja VasNK Ormoz13W21.10.23
SLNK OrmozSD Gerecja Vas51WSe stejným soupeřem (4)
vs. SD Markovci
vs. SD Apace Na Dravskem Polju
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre