Nottm Forest vs Bournemouth, Premier League
Premier League?DLLLW

Nottm Forest
23.1.2027
16:00
Agg
?WWWWL

Bournemouth
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. | Bournemouth | 8 | 2 | 3 | 3 | 12:13 | 9 |
| 18. | Nottm Forest | 8 | 1 | 3 | 4 | 6:10 | 6 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
0'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Nottm Forest
23.10.26
PLIpswichNottm Forest1:111D18.10.26
PLNottm ForestArsenal0:001L11.10.26
PLCrystal PalaceNottm Forest2:131L19.09.26
PLNottm ForestCoventry0:001L12.09.26
PLAston VillaNottm Forest0:012W05.09.26
PLNottm ForestTottenham0:000D29.08.26
PLLiverpoolNottm Forest0:122D25.08.26
ECNottm ForestLeeds0:002L22.08.26
PLNottm ForestLeeds0:001L16.08.26
CFNottm ForestBrest2:020W
PLIpswichNottm Forest1:111D18.10.26
PLNottm ForestArsenal0:001L11.10.26
PLCrystal PalaceNottm Forest2:131L19.09.26
PLNottm ForestCoventry0:001L12.09.26
PLAston VillaNottm Forest0:012W05.09.26
PLNottm ForestTottenham0:000D29.08.26
PLLiverpoolNottm Forest0:122D25.08.26
ECNottm ForestLeeds0:002L22.08.26
PLNottm ForestLeeds0:001L16.08.26
CFNottm ForestBrest2:020WPoslední zápasy: Bournemouth
25.10.26
PLMan UtdBournemouth0:203W22.10.26
UEBournemouthAC Milan2:030W18.10.26
PLBournemouthSunderland1:020W15.10.26
UEBournemouthSK Sturm Graz1:030W10.10.26
PLChelseaBournemouth2:051L20.09.26
PLBournemouthLiverpool0:001L17.09.26
UEReal SociedadBournemouth0:212W12.09.26
PLBournemouthBrentford1:122D08.09.26
ECBournemouthLincoln City1:040W05.09.26
PLNewcastleBournemouth1:222D
PLMan UtdBournemouth0:203W22.10.26
PLBournemouthSunderland1:020W15.10.26
PLChelseaBournemouth2:051L20.09.26
PLBournemouthLiverpool0:001L17.09.26
PLBournemouthBrentford1:122D08.09.26
ECBournemouthLincoln City1:040W05.09.26
PLNewcastleBournemouth1:222DVzájemné zápasy
24.05.26
PLNottm ForestBournemouth1:011D26.10.25
PLBournemouthNottm Forest2:020L25.01.25
PLBournemouthNottm Forest1:050L17.08.24
PLNottm ForestBournemouth1:011D04.02.24
PLBournemouthNottm Forest1:111D23.12.23
PLNottm ForestBournemouth0:023L21.01.23
PLBournemouthNottm Forest1:011D03.09.22
PLNottm ForestBournemouth2:023L03.05.22
CHBournemouthNottm Forest0:010L14.08.21
CHNottm ForestBournemouth0:112L
PLNottm ForestBournemouth1:011D26.10.25
PLBournemouthNottm Forest2:020L25.01.25
PLBournemouthNottm Forest1:050L17.08.24
PLNottm ForestBournemouth1:011D04.02.24
PLBournemouthNottm Forest1:111D23.12.23
PLNottm ForestBournemouth0:023L21.01.23
PLBournemouthNottm Forest1:011D03.09.22
PLNottm ForestBournemouth2:023L03.05.22
CHBournemouthNottm Forest0:010L14.08.21
CHNottm ForestBournemouth0:112LSe stejným soupeřem (2)
vs. Liverpool
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Premier League 26/27 v číslech
Odehrané zápasy80/381
Gólů na zápas2.76
Výhry domácích39%
Remízy29%
Výhry hostů33%
Více než 2.5 gólu50%
Oba týmy skórovaly50%
Rohové kopy9.4