Panazol vs Chambray, National 3 Groupe C
National 3 Groupe C?DWLLL

Panazol
FT
3 : 1
Agg
21.1.2024 15:00
?LLLLL

Chambray
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. | Panazol | 26 | 10 | 6 | 10 | 44:43 | 35 |
| 14. | Chambray | 26 | 2 | 4 | 20 | 24:80 | -1 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Panazol
13.01.24
N3ChauvignyPanazol11D07.01.24
N3PanazolBourges Foot 18 II21W17.12.23
N3Bourges MoulonPanazol51L10.12.23
CDBergerac PerigordPanazol0:242L02.12.23
N3Vierzon FootPanazol10L26.11.23
N3PanazolChatellerault11D19.11.23
CDFA Morlaas Est BearnPanazol0:001W11.11.23
N3Vineuil SFPanazol11D05.11.23
N3PanazolStade Poitevin42W21.10.23
N3Montlouis FCPanazol10L
N3ChauvignyPanazol11D07.01.24
N3PanazolBourges Foot 18 II21W17.12.23
N3Bourges MoulonPanazol51L10.12.23
CDBergerac PerigordPanazol0:242L02.12.23
N3Vierzon FootPanazol10L26.11.23
N3PanazolChatellerault11D19.11.23
CDFA Morlaas Est BearnPanazol0:001W11.11.23
N3Vineuil SFPanazol11D05.11.23
N3PanazolStade Poitevin42W21.10.23
N3Montlouis FCPanazol10LPoslední zápasy: Chambray
14.01.24
N3Bourges Foot 18 IIChambray41L17.12.23
N3ChambrayChatellerault03L09.12.23
N3Stade PoitevinChambray40L03.12.23
N3ChambrayTours13L26.11.23
N3US Chateauneuf sur LoireChambray1:020L12.11.23
N3ChambrayUF Touraine0:103L05.11.23
N3Bourges MoulonChambray31L22.10.23
N3ChambrayVierzon Foot04L07.10.23
N3Vineuil SFChambray12W24.09.23
N3ChambrayMontlouis FC01L
N3Bourges Foot 18 IIChambray41L17.12.23
N3ChambrayChatellerault03L09.12.23
N3Stade PoitevinChambray40L03.12.23
N3ChambrayTours13L26.11.23
N3US Chateauneuf sur LoireChambray1:020L12.11.23
N3ChambrayUF Touraine0:103L05.11.23
N3Bourges MoulonChambray31L22.10.23
N3ChambrayVierzon Foot04L07.10.23
N3Vineuil SFChambray12W24.09.23
N3ChambrayMontlouis FC01LVzájemné zápasy
Se stejným soupeřem (4)
vs. Bourges Foot 18 II
vs. Chatellerault
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre