Rampla Juniors vs Rocha, Uruguayan Segunda División
Uruguayan Segunda División?LLDDD

Rampla Juniors
FT
2 : 1
HT 2:0
Agg
1.11.2021 21:15
?LLDLL

Rocha
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. | Rampla Juniors | 22 | 5 | 6 | 11 | 14:32 | 21 |
| 12. | Rocha | 22 | 4 | 3 | 15 | 20:36 | 15 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Rampla Juniors
27.10.21
USDanubioRampla Juniors1:020L19.10.21
USAlbion FCRampla Juniors0:020L12.10.21
USRampla JuniorsUruguay Montevideo0:011D05.10.21
USJuventud De Las PiedrasRampla Juniors1:011D29.09.21
USRampla JuniorsVilla Teresa00D22.09.21
USRacing Club de MontevideoRampla Juniors0:020L15.09.21
USRampla JuniorsCA Atenas0:021W12.08.21
USRampla JuniorsCentral Espanol1:121W05.08.21
USDefensor SportingRampla Juniors0:010L31.07.21
USRampla JuniorsCerro0:101L
USDanubioRampla Juniors1:020L19.10.21
USAlbion FCRampla Juniors0:020L12.10.21
USRampla JuniorsUruguay Montevideo0:011D05.10.21
USJuventud De Las PiedrasRampla Juniors1:011D29.09.21
USRampla JuniorsVilla Teresa00D22.09.21
USRacing Club de MontevideoRampla Juniors0:020L15.09.21
USRampla JuniorsCA Atenas0:021W12.08.21
USRampla JuniorsCentral Espanol1:121W05.08.21
USDefensor SportingRampla Juniors0:010L31.07.21
USRampla JuniorsCerro0:101LPoslední zápasy: Rocha
27.10.21
USRochaUruguay Montevideo0:112L19.10.21
USJuventud De Las PiedrasRocha0:010L13.10.21
USRochaVilla Teresa11D06.10.21
USRacing Club de MontevideoRocha1:030L29.09.21
USRochaCA Atenas0:001L22.09.21
USCentral EspanolRocha1:010L16.09.21
USRochaDefensor Sporting0:012L14.08.21
ULAlbion FC U19Rocha3:142L12.08.21
USRochaCerro0:113L04.08.21
USRochaAlbion FC0:102L
USRochaUruguay Montevideo0:112L19.10.21
USJuventud De Las PiedrasRocha0:010L13.10.21
USRochaVilla Teresa11D06.10.21
USRacing Club de MontevideoRocha1:030L29.09.21
USRochaCA Atenas0:001L22.09.21
USCentral EspanolRocha1:010L16.09.21
USRochaDefensor Sporting0:012L14.08.21
ULAlbion FC U19Rocha3:142L12.08.21
USRochaCerro0:113L04.08.21
USRochaAlbion FC0:102LVzájemné zápasy
22.07.21
USRochaRampla Juniors1:020L31.10.20
USRochaRampla Juniors0:010L04.09.20
USRampla JuniorsRocha31W24.04.16
USRochaRampla Juniors02W
USRochaRampla Juniors1:020L31.10.20
USRochaRampla Juniors0:010L04.09.20
USRampla JuniorsRocha31W24.04.16
USRochaRampla Juniors02WSe stejným soupeřem (4)
vs. Uruguay Montevideo
vs. Juventud De Las Piedras
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Uruguayan Segunda División 2021 v číslech
Odehrané zápasy140/140
Gólů na zápas2.17
Výhry domácích36%
Remízy26%
Výhry hostů37%
Více než 2.5 gólu40%
Oba týmy skórovaly44%
Gólů v 1. poločase na zápas1.05