RNK Split vs HNK Rijeka, HNL
HNL?DWLLL

RNK Split
FT
0 : 2
HT 0:0
Agg
11.12.2016 17:00
?DWWDW

HNK Rijeka
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | HNK Rijeka | 36 | 27 | 7 | 2 | 71:23 | 88 |
| 10. | RNK Split | 36 | 3 | 9 | 24 | 12:52 | 18 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: RNK Split
04.12.16
HNRNK SplitNK Osijek1:011D30.11.16
HNRNK SplitHajduk Split0:121W26.11.16
HNIstra 1961RNK Split1:010L19.11.16
HNNK Inker ZapresicRNK Split0:020L06.11.16
HNRNK SplitDinamo Zagreb0:101L31.10.16
HNHNK CibaliaRNK Split0:010L25.10.16
HNIstra 1961RNK Split0:013W21.10.16
HNRNK SplitSlaven Belupo1:030W16.10.16
HNHajduk SplitRNK Split0:121L01.10.16
HNRNK SplitNK Lokomotiva Zagreb0:002L
HNRNK SplitNK Osijek1:011D30.11.16
HNRNK SplitHajduk Split0:121W26.11.16
HNIstra 1961RNK Split1:010L19.11.16
HNNK Inker ZapresicRNK Split0:020L06.11.16
HNRNK SplitDinamo Zagreb0:101L31.10.16
HNHNK CibaliaRNK Split0:010L25.10.16
HNIstra 1961RNK Split0:013W21.10.16
HNRNK SplitSlaven Belupo1:030W16.10.16
HNHajduk SplitRNK Split0:121L01.10.16
HNRNK SplitNK Lokomotiva Zagreb0:002LPoslední zápasy: HNK Rijeka
03.12.16
HNDinamo ZagrebHNK Rijeka0:011D29.11.16
HNNK Lokomotiva ZagrebHNK Rijeka0:313W26.11.16
HNHNK RijekaHNK Cibalia2:020W20.11.16
HNSlaven BelupoHNK Rijeka0:000D05.11.16
HNHNK RijekaHajduk Split0:021W30.10.16
HNNK Lokomotiva ZagrebHNK Rijeka0:002W26.10.16
HNNK RudesHNK Rijeka0:335W23.10.16
HNHNK RijekaNK Inker Zapresic0:010W16.10.16
HNHNK RijekaNK Osijek2:030W30.09.16
HNIstra 1961HNK Rijeka0:202W
HNDinamo ZagrebHNK Rijeka0:011D29.11.16
HNNK Lokomotiva ZagrebHNK Rijeka0:313W26.11.16
HNHNK RijekaHNK Cibalia2:020W20.11.16
HNSlaven BelupoHNK Rijeka0:000D05.11.16
HNHNK RijekaHajduk Split0:021W30.10.16
HNNK Lokomotiva ZagrebHNK Rijeka0:002W26.10.16
HNNK RudesHNK Rijeka0:335W23.10.16
HNHNK RijekaNK Inker Zapresic0:010W16.10.16
HNHNK RijekaNK Osijek2:030W30.09.16
HNIstra 1961HNK Rijeka0:202WVzájemné zápasy
25.09.16
HNHNK RijekaRNK Split2:020L16.07.16
HNRNK SplitHNK Rijeka0:103L01.05.16
HNHNK RijekaRNK Split0:000D02.03.16
HNRNK SplitHNK Rijeka1:112L08.11.15
HNHNK RijekaRNK Split2:021L22.08.15
HNRNK SplitHNK Rijeka0:102L
HNHNK RijekaRNK Split2:020L16.07.16
HNRNK SplitHNK Rijeka0:103L01.05.16
HNHNK RijekaRNK Split0:000D02.03.16
HNRNK SplitHNK Rijeka1:112L08.11.15
HNHNK RijekaRNK Split2:021L22.08.15
HNRNK SplitHNK Rijeka0:102LSe stejným soupeřem (4)
vs. Dinamo Zagreb
vs. NK Lokomotiva Zagreb
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
HNL 16/17 v číslech
Odehrané zápasy182/182
Gólů na zápas2.42
Výhry domácích47%
Remízy24%
Výhry hostů30%
Více než 2.5 gólu40%
Oba týmy skórovaly40%
Gólů v 1. poločase na zápas1.03