SC Caronnese vs Pro Eureka, Serie D, Girone A
Serie D, Girone A?WLDWD

SC Caronnese
FT
1 : 1
HT 1:0
Agg
2.4.2017 15:00
?DDLLD

Pro Eureka
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. | SC Caronnese | 34 | 16 | 11 | 7 | 55:38 | 59 |
| 18. | Pro Eureka | 34 | 4 | 14 | 16 | 28:52 | 26 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: SC Caronnese
26.03.17
SDCasaleSC Caronnese02W19.03.17
SDSC CaronneseAC Bra01L05.03.17
SDPinerolo FCSC Caronnese0:111D26.02.17
SDVareseSC Caronnese0:001W19.02.17
SDSC CaronneseAVC Vogherese 19190:122D11.02.17
SDBorgosesiaSC Caronnese0:000D05.02.17
SDSC CaronneseInveruno1:024L29.01.17
SDUS Folgore CarateseSC Caronnese11D22.01.17
SDSC CaronneseCuneo 1905 Olmo01L15.01.17
SDVerbania CalcioSC Caronnese01W
SDCasaleSC Caronnese02W19.03.17
SDSC CaronneseAC Bra01L05.03.17
SDPinerolo FCSC Caronnese0:111D26.02.17
SDVareseSC Caronnese0:001W19.02.17
SDSC CaronneseAVC Vogherese 19190:122D11.02.17
SDBorgosesiaSC Caronnese0:000D05.02.17
SDSC CaronneseInveruno1:024L29.01.17
SDUS Folgore CarateseSC Caronnese11D22.01.17
SDSC CaronneseCuneo 1905 Olmo01L15.01.17
SDVerbania CalcioSC Caronnese01WPoslední zápasy: Pro Eureka
29.03.17
SDVaresePro Eureka0:000D26.03.17
SDPro EurekaPinerolo FC0:111D05.03.17
SDPro EurekaAVC Vogherese 19190:001L25.02.17
SDBorgosesiaPro Eureka0:010L19.02.17
SDPro EurekaInveruno0:000D12.02.17
SDUS Folgore CaratesePro Eureka1:121L05.02.17
SDPro EurekaCuneo 1905 Olmo0:101L29.01.17
SDVerbania CalcioPro Eureka21L22.01.17
SDPro EurekaMilano City21W15.01.17
SDChieri 1955Pro Eureka22D
SDVaresePro Eureka0:000D26.03.17
SDPro EurekaPinerolo FC0:111D05.03.17
SDPro EurekaAVC Vogherese 19190:001L25.02.17
SDBorgosesiaPro Eureka0:010L19.02.17
SDPro EurekaInveruno0:000D12.02.17
SDUS Folgore CaratesePro Eureka1:121L05.02.17
SDPro EurekaCuneo 1905 Olmo0:101L29.01.17
SDVerbania CalcioPro Eureka21L22.01.17
SDPro EurekaMilano City21W15.01.17
SDChieri 1955Pro Eureka22DVzájemné zápasy
20.11.16
SDPro EurekaSC Caronnese02W06.01.16
SDSC CaronnesePro Eureka21W06.09.15
SDPro EurekaSC Caronnese23W
SDPro EurekaSC Caronnese02W06.01.16
SDSC CaronnesePro Eureka21W06.09.15
SDPro EurekaSC Caronnese23WSe stejným soupeřem (4)
vs. Varese
vs. Pinerolo FC
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Serie D, Girone A 16/17 v číslech
Odehrané zápasy311/311
Gólů na zápas2.67
Výhry domácích39%
Remízy30%
Výhry hostů31%
Více než 2.5 gólu47%
Oba týmy skórovaly52%