SC Cham vs Munsingen, Promotion League
Promotion League?WDLWL

SC Cham
FT
4 : 3
HT 2:1
Agg
8.8.2018 19:30
?LLWWL

Munsingen
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | SC Cham | 30 | 14 | 8 | 8 | 52:40 | 50 |
| 11. | Munsingen | 30 | 9 | 10 | 11 | 29:44 | 37 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: SC Cham
04.08.18
PLYF JuventusSC Cham12W26.05.18
PLSC ChamBasel II1:122D19.05.18
PLFC Zurich IISC Cham1:141L12.05.18
PLSC ChamBreitenrain1:030W05.05.18
PLYverdon Sport FCSC Cham0:020L28.04.18
PLSC ChamFC United Zürich1:021W21.04.18
PLBSC Old BoysSC Cham1:020L14.04.18
PLSC ChamStade Nyonnais0:000D07.04.18
PLStade Lausanne-OuchySC Cham0:011D29.03.18
PLSC ChamKriens1:314L
PLYF JuventusSC Cham12W26.05.18
PLSC ChamBasel II1:122D19.05.18
PLFC Zurich IISC Cham1:141L12.05.18
PLSC ChamBreitenrain1:030W05.05.18
PLYverdon Sport FCSC Cham0:020L28.04.18
PLSC ChamFC United Zürich1:021W21.04.18
PLBSC Old BoysSC Cham1:020L14.04.18
PLSC ChamStade Nyonnais0:000D07.04.18
PLStade Lausanne-OuchySC Cham0:011D29.03.18
PLSC ChamKriens1:314LPoslední zápasy: Munsingen
04.08.18
PLFC Zurich IIMunsingen1:121L25.10.17
SCMunsingenYoung Boys0:003L16.09.17
SCMunsingenFC Schaffhausen1:010W13.08.17
SCMunsingenSC Dudingen1:151W13.08.16
SCSC BinningenMunsingen0:021L20.09.15
SCMunsingenFC Sion0:102L15.08.15
SCFC Pied du JuraMunsingen0:213W
PLFC Zurich IIMunsingen1:121L25.10.17
SCMunsingenYoung Boys0:003L16.09.17
SCMunsingenFC Schaffhausen1:010W13.08.17
SCMunsingenSC Dudingen1:151W13.08.16
SCSC BinningenMunsingen0:021L20.09.15
SCMunsingenFC Sion0:102L15.08.15
SCFC Pied du JuraMunsingen0:213WVzájemné zápasy
Se stejným soupeřem (2)
vs. FC Zurich II
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre