SD Deusto vs Basconia, Tercera Federación, Group 4
Tercera Federación, Group 4?DLLDW

SD Deusto
FT
1 : 0
HT 1:0
Agg
1.9.2019 18:30
?WWLDD

Basconia
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | Basconia | 28 | 13 | 8 | 7 | 38:26 | 47 |
| 16. | SD Deusto | 28 | 6 | 9 | 13 | 28:47 | 27 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: SD Deusto
25.08.19
TFSD BeasainSD Deusto33D06.08.19
CFLeioaSD Deusto1:161L18.05.19
TFSan IgnacioSD Deusto1:021L11.05.19
TFSD DeustoPasaia KE0:000D05.05.19
TFOrdizia K.E.SD Deusto12W28.04.19
TFSD DeustoSantutxu0:121W18.04.19
TFPortugaleteSD Deusto1:121L13.04.19
TFSD DeustoSestao River01L06.04.19
TFJD SomorrostroSD Deusto0:011D31.03.19
TFSanturtziSD Deusto1:011D
TFSD BeasainSD Deusto33D06.08.19
CFLeioaSD Deusto1:161L18.05.19
TFSan IgnacioSD Deusto1:021L11.05.19
TFSD DeustoPasaia KE0:000D05.05.19
TFOrdizia K.E.SD Deusto12W28.04.19
TFSD DeustoSantutxu0:121W18.04.19
TFPortugaleteSD Deusto1:121L13.04.19
TFSD DeustoSestao River01L06.04.19
TFJD SomorrostroSD Deusto0:011D31.03.19
TFSanturtziSD Deusto1:011DPoslední zápasy: Basconia
24.08.19
TFBasconiaSodupe0:032W18.05.19
TFBasconiaLagun Onak2:153W11.05.19
TFSD BeasainBasconia0:030L05.05.19
TFBasconiaAlaves B0:011D28.04.19
TFReal Sociedad CBasconia0:122D18.04.19
TFBasconiaBalmaseda FC1:012L13.04.19
TFZamudioBasconia1:020L07.04.19
TFBasconiaSD San Pedro3:131W30.03.19
TFSodupeBasconia0:122D24.03.19
TFBasconiaBermeo1:141W
TFBasconiaSodupe0:032W18.05.19
TFBasconiaLagun Onak2:153W11.05.19
TFSD BeasainBasconia0:030L05.05.19
TFBasconiaAlaves B0:011D28.04.19
TFReal Sociedad CBasconia0:122D18.04.19
TFBasconiaBalmaseda FC1:012L13.04.19
TFZamudioBasconia1:020L07.04.19
TFBasconiaSD San Pedro3:131W30.03.19
TFSodupeBasconia0:122D24.03.19
TFBasconiaBermeo1:141WVzájemné zápasy
13.01.19
TFSD DeustoBasconia1:012L26.08.18
TFBasconiaSD Deusto0:022D24.02.18
TFSD DeustoBasconia0:021W11.10.17
TFBasconiaSD Deusto13W
TFSD DeustoBasconia1:012L26.08.18
TFBasconiaSD Deusto0:022D24.02.18
TFSD DeustoBasconia0:021W11.10.17
TFBasconiaSD Deusto13WSe stejným soupeřem (2)
vs. SD Beasain
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre