Slavia Sofia vs Botev Plovdiv, Parva Liga
Parva Liga?LDLWW

Slavia Sofia
FT
0 : 0
HT 0:0
Agg
2.12.2020 14:00
?LWDWW

Botev Plovdiv
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. | Botev Plovdiv | 26 | 5 | 9 | 12 | 25:46 | 24 |
| 11. | Slavia Sofia | 26 | 6 | 5 | 15 | 19:40 | 23 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Slavia Sofia
27.11.20
PLCherno More VarnaSlavia Sofia1:132L21.11.20
PLSlavia SofiaEtar 1924 Veliko Tarnovo0:000D25.10.20
PLCSKA 1948 SofiaSlavia Sofia2:051L21.10.20
BCFC SevlievoSlavia Sofia1:115W18.10.20
PLSlavia SofiaLevski Sofia1:010W03.10.20
PLMontanaSlavia Sofia2:121L28.09.20
PLSlavia SofiaTsarsko Selo Sofia0:010W21.09.20
PLArda KardzhaliSlavia Sofia0:121L14.09.20
PLSlavia SofiaBeroe0:102L30.08.20
PLCSKA SofiaSlavia Sofia0:010L
PLCherno More VarnaSlavia Sofia1:132L21.11.20
PLSlavia SofiaEtar 1924 Veliko Tarnovo0:000D25.10.20
PLCSKA 1948 SofiaSlavia Sofia2:051L21.10.20
BCFC SevlievoSlavia Sofia1:115W18.10.20
PLSlavia SofiaLevski Sofia1:010W03.10.20
PLMontanaSlavia Sofia2:121L28.09.20
PLSlavia SofiaTsarsko Selo Sofia0:010W21.09.20
PLArda KardzhaliSlavia Sofia0:121L14.09.20
PLSlavia SofiaBeroe0:102L30.08.20
PLCSKA SofiaSlavia Sofia0:010LPoslední zápasy: Botev Plovdiv
28.11.20
PLLokomotiv PlovdivBotev Plovdiv4:060L14.11.20
CFBotev PlovdivSeptemvri Simitli0:132W07.11.20
PLBotev PlovdivCherno More Varna0:000D26.10.20
PLBotev PlovdivBotev Vratsa0:020W22.10.20
BCOborishteBotev Plovdiv0:204W19.10.20
PLBotev PlovdivEtar 1924 Veliko Tarnovo1:011D02.10.20
PLCSKA 1948 SofiaBotev Plovdiv2:050L26.09.20
PLBotev PlovdivLevski Sofia2:121W18.09.20
PLMontanaBotev Plovdiv2:131L11.09.20
PLBotev PlovdivTsarsko Selo Sofia0:000D
PLLokomotiv PlovdivBotev Plovdiv4:060L14.11.20
CFBotev PlovdivSeptemvri Simitli0:132W07.11.20
PLBotev PlovdivCherno More Varna0:000D26.10.20
PLBotev PlovdivBotev Vratsa0:020W22.10.20
BCOborishteBotev Plovdiv0:204W19.10.20
PLBotev PlovdivEtar 1924 Veliko Tarnovo1:011D02.10.20
PLCSKA 1948 SofiaBotev Plovdiv2:050L26.09.20
PLBotev PlovdivLevski Sofia2:121W18.09.20
PLMontanaBotev Plovdiv2:131L11.09.20
PLBotev PlovdivTsarsko Selo Sofia0:000DVzájemné zápasy
19.07.20
PLSlavia SofiaBotev Plovdiv1:021W08.03.20
PLSlavia SofiaBotev Plovdiv0:021W03.12.19
BCSlavia SofiaBotev Plovdiv0:212L29.09.19
PLBotev PlovdivSlavia Sofia0:101W16.02.19
PLBotev PlovdivSlavia Sofia1:010L16.09.18
PLSlavia SofiaBotev Plovdiv0:000D24.04.18
BCSlavia SofiaBotev Plovdiv0:010W10.04.18
BCBotev PlovdivSlavia Sofia2:121L03.11.17
PLBotev PlovdivSlavia Sofia0:111D23.07.17
PLSlavia SofiaBotev Plovdiv1:223L
PLSlavia SofiaBotev Plovdiv1:021W08.03.20
PLSlavia SofiaBotev Plovdiv0:021W03.12.19
BCSlavia SofiaBotev Plovdiv0:212L29.09.19
PLBotev PlovdivSlavia Sofia0:101W16.02.19
PLBotev PlovdivSlavia Sofia1:010L16.09.18
PLSlavia SofiaBotev Plovdiv0:000D24.04.18
BCSlavia SofiaBotev Plovdiv0:010W10.04.18
BCBotev PlovdivSlavia Sofia2:121L03.11.17
PLBotev PlovdivSlavia Sofia0:111D23.07.17
PLSlavia SofiaBotev Plovdiv1:223LSe stejným soupeřem (4)
vs. Cherno More Varna
vs. Etar 1924 Veliko Tarnovo
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Parva Liga 20/21 v číslech
Odehrané zápasy223/224
Gólů na zápas2.41
Výhry domácích46%
Remízy28%
Výhry hostů26%
Více než 2.5 gólu43%
Oba týmy skórovaly43%
Gólů v 1. poločase na zápas1.11