Solihull Moors vs Tranmere, FA Trophy
FA Trophy?LWDLD

Solihull Moors
FT
2 : 0
HT 2:0
Agg
18.12.2017 20:45
?WWDLL

Tranmere
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Solihull Moors
09.12.17
NLChesterSolihull Moors0:010L02.12.17
NLSolihull MoorsLeyton Orient0:010W25.11.17
NLSolihull MoorsGateshead0:111D21.11.17
NLWrexhamSolihull Moors1:010L18.11.17
NLMaidstone UtdSolihull Moors1:011D11.11.17
NLSolihull MoorsSutton Utd0:102L05.11.17
FCSolihull MoorsWycombe0:202L28.10.17
NLSolihull MoorsAFC Fylde0:204L24.10.17
NLEastleighSolihull Moors0:112W21.10.17
NLGuiseleySolihull Moors1:142L
NLChesterSolihull Moors0:010L02.12.17
NLSolihull MoorsLeyton Orient0:010W25.11.17
NLSolihull MoorsGateshead0:111D21.11.17
NLWrexhamSolihull Moors1:010L18.11.17
NLMaidstone UtdSolihull Moors1:011D11.11.17
NLSolihull MoorsSutton Utd0:102L05.11.17
FCSolihull MoorsWycombe0:202L28.10.17
NLSolihull MoorsAFC Fylde0:204L24.10.17
NLEastleighSolihull Moors0:112W21.10.17
NLGuiseleySolihull Moors1:142LPoslední zápasy: Tranmere
09.12.17
NLTranmereTorquay1:030W25.11.17
NLTranmereMaidstone Utd2:040W21.11.17
NLMacclesfield TownTranmere1:222D18.11.17
NLGatesheadTranmere0:010L15.11.17
FCTranmerePeterborough0:205L11.11.17
NLTranmereDag & Red2:020W04.11.17
FCPeterboroughTranmere0:011D28.10.17
NLTranmereHalifax2:042W24.10.17
NLHartlepoolTranmere0:011D21.10.17
NLAldershotTranmere0:121L
NLTranmereTorquay1:030W25.11.17
NLTranmereMaidstone Utd2:040W21.11.17
NLMacclesfield TownTranmere1:222D18.11.17
NLGatesheadTranmere0:010L15.11.17
FCTranmerePeterborough0:205L11.11.17
NLTranmereDag & Red2:020W04.11.17
FCPeterboroughTranmere0:011D28.10.17
NLTranmereHalifax2:042W24.10.17
NLHartlepoolTranmere0:011D21.10.17
NLAldershotTranmere0:121LVzájemné zápasy
28.08.17
NLSolihull MoorsTranmere0:102L08.04.17
NLTranmereSolihull Moors3:090L22.10.16
NLSolihull MoorsTranmere0:103L
NLSolihull MoorsTranmere0:102L08.04.17
NLTranmereSolihull Moors3:090L22.10.16
NLSolihull MoorsTranmere0:103LSe stejným soupeřem (4)
vs. Maidstone Utd
vs. Gateshead
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
FA Trophy 17/18 v číslech
Odehrané zápasy83/83
Gólů na zápas3.10
Výhry domácích45%
Remízy28%
Výhry hostů28%
Více než 2.5 gólu57%
Oba týmy skórovaly63%
Gólů v 1. poločase na zápas1.04