Sporting Macau vs Gala, Elite League
Elite League?LLLLL

Sporting Macau
FT
1 : 7
HT 1:2
Agg
12.6.2025 13:00
?WLLLD

Gala
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Gala | 7 | 5 | 1 | 1 | 33:6 | 16 |
| 4. | Sporting Macau | 8 | 1 | 1 | 6 | 9:38 | 4 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Sporting Macau
01.06.25
ELSporting MacauLun Lok2:123L23.05.25
ELMacau Chiba FCSporting Macau1:050L09.05.25
ELShao Jiang SASporting Macau5:0130L03.05.25
ELMacau Chiba FCSporting Macau1:031L27.04.25
ELCheng FungSporting Macau2:060L04.04.25
ELBenfica MacauSporting Macau40L26.03.25
ELSporting MacauLun Lok0:304L13.03.25
ELMacau UniversitySporting Macau90L05.03.25
ELSporting MacauGala0:308L27.02.25
ELSporting MacauHang Sai0:202L
ELSporting MacauLun Lok2:123L23.05.25
ELMacau Chiba FCSporting Macau1:050L09.05.25
ELShao Jiang SASporting Macau5:0130L03.05.25
ELMacau Chiba FCSporting Macau1:031L27.04.25
ELCheng FungSporting Macau2:060L04.04.25
ELBenfica MacauSporting Macau40L26.03.25
ELSporting MacauLun Lok0:304L13.03.25
ELMacau UniversitySporting Macau90L05.03.25
ELSporting MacauGala0:308L27.02.25
ELSporting MacauHang Sai0:202LPoslední zápasy: Gala
23.05.25
ELGalaLun Lok4:080W17.05.25
FCGalaMacau Chiba FC0:124L10.05.25
ELGalaBenfica Macau1:012L04.05.25
ELMUST IPOGala3:040L26.04.25
ELHang SaiGala1:111D05.04.25
ELGalaShao Jiang SA16L27.03.25
ELMacau Chiba FCGala1:133D14.03.25
ELGalaCheng Fung0:000D05.03.25
ELSporting MacauGala0:308W27.02.25
ELMacau UniversityGala0:020L
ELGalaLun Lok4:080W17.05.25
FCGalaMacau Chiba FC0:124L10.05.25
ELGalaBenfica Macau1:012L04.05.25
ELMUST IPOGala3:040L26.04.25
ELHang SaiGala1:111D05.04.25
ELGalaShao Jiang SA16L27.03.25
ELMacau Chiba FCGala1:133D14.03.25
ELGalaCheng Fung0:000D05.03.25
ELSporting MacauGala0:308W27.02.25
ELMacau UniversityGala0:020LVzájemné zápasy
05.03.25
ELSporting MacauGala0:308L03.08.24
ELSporting MacauGala34L22.06.24
ELGalaSporting Macau10L08.03.24
ELSporting MacauGala36L
ELSporting MacauGala0:308L03.08.24
ELSporting MacauGala34L22.06.24
ELGalaSporting Macau10L08.03.24
ELSporting MacauGala36LSe stejným soupeřem (4)
vs. Lun Lok
vs. Macau Chiba FC
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Elite League 2025 v číslech
Odehrané zápasy84/85
Gólů na zápas4.77
Výhry domácích48%
Remízy12%
Výhry hostů40%
Více než 2.5 gólu79%
Oba týmy skórovaly48%
Rohové kopy10.5