Stabaek 2 vs Alta, 2nd Division, Group 1
2nd Division, Group 1?LWWLL

Stabaek 2
FT
0 : 4
HT 0:1
Agg
3.10.2016 15:00
?WLWDL

Alta
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. | Alta | 26 | 12 | 4 | 10 | 58:44 | 40 |
| 11. | Stabaek 2 | 26 | 7 | 4 | 15 | 37:54 | 25 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Stabaek 2
25.09.16
2DTromsdalenStabaek 21:010L19.09.16
2DStabaek 2Mo IL3:172W12.09.16
2DUllernStabaek 20:103W29.08.16
2DStabaek 2Skeid0:202L22.08.16
2DFolloStabaek 22:061L15.08.16
2DStabaek 2Grorud2:022D08.08.16
2DSenjaStabaek 21:010L01.08.16
2DStabaek 2Tromso 20:022D11.07.16
2DHarstadStabaek 23:252L04.07.16
2DKjelsåsStabaek 21:122D
2DTromsdalenStabaek 21:010L19.09.16
2DStabaek 2Mo IL3:172W12.09.16
2DUllernStabaek 20:103W29.08.16
2DStabaek 2Skeid0:202L22.08.16
2DFolloStabaek 22:061L15.08.16
2DStabaek 2Grorud2:022D08.08.16
2DSenjaStabaek 21:010L01.08.16
2DStabaek 2Tromso 20:022D11.07.16
2DHarstadStabaek 23:252L04.07.16
2DKjelsåsStabaek 21:122DPoslední zápasy: Alta
25.09.16
2DAltaOppsal1:131W18.09.16
2DAltaTromsdalen0:123L11.09.16
2DMo ILAlta1:125W28.08.16
2DAltaUllern0:000D21.08.16
2DSkeidAlta2:053L14.08.16
2DAltaFollo1:050W07.08.16
2DGrorudAlta1:040L30.07.16
2DAltaSenja1:252W10.07.16
2DTromso 2Alta0:112W02.07.16
2DHarstadAlta1:111D
2DAltaOppsal1:131W18.09.16
2DAltaTromsdalen0:123L11.09.16
2DMo ILAlta1:125W28.08.16
2DAltaUllern0:000D21.08.16
2DSkeidAlta2:053L14.08.16
2DAltaFollo1:050W07.08.16
2DGrorudAlta1:040L30.07.16
2DAltaSenja1:252W10.07.16
2DTromso 2Alta0:112W02.07.16
2DHarstadAlta1:111DVzájemné zápasy
Se stejným soupeřem (4)
vs. Tromsdalen
vs. Mo IL
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre