Stoke U23 vs Wolverhampton U23, Premier League 2, Division 1
Premier League 2, Division 1?WDLLL

Stoke U23
FT
4 : 1
HT 1:0
Agg
4.4.2025 20:00
?LWLWD

Wolverhampton U23
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. | Wolverhampton U23 | 18 | 8 | 3 | 7 | 28:31 | 27 |
| 26. | Stoke U23 | 18 | 2 | 3 | 13 | 19:42 | 9 |
xG
Útoky
77 94
Nebezpečné útoky
56 60
Držení míče %
50 50
8 0 2
8
Střely na bránu
4 6
Střely mimo
4 2 0 9
3
Střídání
4Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Stoke U23
14.03.25
PLStoke U23Derby U212:253W08.03.25
PLStoke U23Aston Villa U210:111D28.02.25
PLNewcastle U21Stoke U231:141L21.02.25
PLStoke U23Liverpool U210:001L17.02.25
PLNottm Forest U21Stoke U231:010L10.02.25
PLStoke U23Crystal Palace U231:012L31.01.25
PLWest Ham U21Stoke U231:010L27.01.25
PLReading U21Stoke U230:315W21.01.25
ENRochdaleStoke U231:020L17.01.25
PLMan City U21Stoke U232:122D
PLStoke U23Derby U212:253W08.03.25
PLStoke U23Aston Villa U210:111D28.02.25
PLNewcastle U21Stoke U231:141L21.02.25
PLStoke U23Liverpool U210:001L17.02.25
PLNottm Forest U21Stoke U231:010L10.02.25
PLStoke U23Crystal Palace U231:012L31.01.25
PLWest Ham U21Stoke U231:010L27.01.25
PLReading U21Stoke U230:315W21.01.25
ENRochdaleStoke U231:020L17.01.25
PLMan City U21Stoke U232:122DPoslední zápasy: Wolverhampton U23
31.03.25
PLWolverhampton U23Blackburn U230:002L14.03.25
PLWolverhampton U23Reading U210:010W28.02.25
PLSouthampton U23Wolverhampton U231:121L21.02.25
PLTottenham U21Wolverhampton U231:123W17.02.25
PLWolverhampton U23West Brom U211:011D11.02.25
ENRochdaleWolverhampton U231:122D07.02.25
PLSunderland U21Wolverhampton U232:050L03.02.25
PLWolverhampton U23Sunderland U211:122D28.01.25
ENAltrinchamWolverhampton U230:121L24.01.25
PLWolverhampton U23Man City U210:131W
PLWolverhampton U23Blackburn U230:002L14.03.25
PLWolverhampton U23Reading U210:010W28.02.25
PLSouthampton U23Wolverhampton U231:121L21.02.25
PLTottenham U21Wolverhampton U231:123W17.02.25
PLWolverhampton U23West Brom U211:011D11.02.25
ENRochdaleWolverhampton U231:122D07.02.25
PLSunderland U21Wolverhampton U232:050L03.02.25
PLWolverhampton U23Sunderland U211:122D28.01.25
ENAltrinchamWolverhampton U230:121L24.01.25
PLWolverhampton U23Man City U210:131WVzájemné zápasy
21.08.23
PLStoke U23Wolverhampton U232:021W06.02.23
PLWolverhampton U23Stoke U232:223W23.05.22
PLWolverhampton U23Stoke U232:020L25.04.22
PLWolverhampton U23Stoke U230:122D01.11.21
PLStoke U23Wolverhampton U231:020W31.01.21
PLStoke U23Wolverhampton U232:131W28.09.20
PLWolverhampton U23Stoke U231:030L15.04.19
PLWolverhampton U23Stoke U231:121L02.11.18
PLStoke U23Wolverhampton U230:122D12.01.18
PLWolverhampton U23Stoke U230:011D
PLStoke U23Wolverhampton U232:021W06.02.23
PLWolverhampton U23Stoke U232:223W23.05.22
PLWolverhampton U23Stoke U232:020L25.04.22
PLWolverhampton U23Stoke U230:122D01.11.21
PLStoke U23Wolverhampton U231:020W31.01.21
PLStoke U23Wolverhampton U232:131W28.09.20
PLWolverhampton U23Stoke U231:030L15.04.19
PLWolverhampton U23Stoke U231:121L02.11.18
PLStoke U23Wolverhampton U230:122D12.01.18
PLWolverhampton U23Stoke U230:011DSe stejným soupeřem (4)
vs. Reading U21
vs. Rochdale
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Premier League 2, Division 1 24/25 v číslech
Odehrané zápasy275/275
Gólů na zápas3.65
Výhry domácích43%
Remízy19%
Výhry hostů39%
Více než 2.5 gólu67%
Oba týmy skórovaly65%
Rohové kopy10.5