Sutton Utd vs Solihull Moors, National League
National League?LDWLW

Sutton Utd
FT
0 : 0
HT 0:0
Agg
16.8.2025 16:00
?LDWLL

Solihull Moors
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. | Solihull Moors | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
| 12. | Sutton Utd | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
xG
Útoky
104 103
Nebezpečné útoky
69 53
Držení míče %
56 44
11 0 3
2
Střely na bránu
0 5
Střely mimo
2 3 0 5
5
Střídání
4Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Sutton Utd
12.08.25
ENSutton UtdFulham U210:107L09.08.25
NLYorkSutton Utd1:122D02.08.25
CFHampton & RichmondSutton Utd0:315W29.07.25
CFSutton UtdMillwall1:326L26.07.25
CFSutton UtdCrystal Palace U231:042W22.07.25
CFChertsey TownSutton Utd0:002W19.07.25
CFSutton UtdAFC Wimbledon1:020W15.07.25
CFSutton UtdWycombe0:010W05.05.25
NLSutton UtdWoking0:111D29.04.25
ENSutton UtdLeeds U210:112L
ENSutton UtdFulham U210:107L09.08.25
NLYorkSutton Utd1:122D02.08.25
CFHampton & RichmondSutton Utd0:315W29.07.25
CFSutton UtdMillwall1:326L26.07.25
CFSutton UtdCrystal Palace U231:042W22.07.25
CFChertsey TownSutton Utd0:002W19.07.25
CFSutton UtdAFC Wimbledon1:020W15.07.25
CFSutton UtdWycombe0:010W05.05.25
NLSutton UtdWoking0:111D29.04.25
ENSutton UtdLeeds U210:112LPoslední zápasy: Solihull Moors
12.08.25
ENSolihull MoorsEverton U211:012L09.08.25
NLSolihull MoorsForest Green1:022D02.08.25
CFKidderminsterSolihull Moors1:012W29.07.25
CFSolihull MoorsDerby2:224L29.07.25
CFBromsgroveSolihull Moors4:041L26.07.25
CFBanburySolihull Moors0:104W23.07.25
CFBirminghamSolihull Moors1:010L12.07.25
CFStratford TownSolihull Moors1:021L05.05.25
NLSolihull MoorsDag & Red0:111D29.04.25
NLSolihull MoorsRochdale0:001L
ENSolihull MoorsEverton U211:012L09.08.25
NLSolihull MoorsForest Green1:022D02.08.25
CFKidderminsterSolihull Moors1:012W29.07.25
CFSolihull MoorsDerby2:224L29.07.25
CFBromsgroveSolihull Moors4:041L26.07.25
CFBanburySolihull Moors0:104W23.07.25
CFBirminghamSolihull Moors1:010L12.07.25
CFStratford TownSolihull Moors1:021L05.05.25
NLSolihull MoorsDag & Red0:111D29.04.25
NLSolihull MoorsRochdale0:001LVzájemné zápasy
04.03.25
NLSolihull MoorsSutton Utd1:111D26.11.24
NLSutton UtdSolihull Moors1:010W05.04.21
NLSolihull MoorsSutton Utd0:000D05.12.20
NLSutton UtdSolihull Moors2:041W25.01.20
NLSutton UtdSolihull Moors0:000D08.10.19
NLSolihull MoorsSutton Utd1:020L08.12.18
NLSutton UtdSolihull Moors1:122D18.08.18
NLSolihull MoorsSutton Utd0:122D10.03.18
NLSutton UtdSolihull Moors1:010W11.11.17
NLSolihull MoorsSutton Utd0:102W
NLSolihull MoorsSutton Utd1:111D26.11.24
NLSutton UtdSolihull Moors1:010W05.04.21
NLSolihull MoorsSutton Utd0:000D05.12.20
NLSutton UtdSolihull Moors2:041W25.01.20
NLSutton UtdSolihull Moors0:000D08.10.19
NLSolihull MoorsSutton Utd1:020L08.12.18
NLSutton UtdSolihull Moors1:122D18.08.18
NLSolihull MoorsSutton Utd0:122D10.03.18
NLSutton UtdSolihull Moors1:010W11.11.17
NLSolihull MoorsSutton Utd0:102WSe stejným soupeřem (0)
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
National League 25/26 v číslech
Odehrané zápasy556/557
Gólů na zápas2.91
Výhry domácích43%
Remízy24%
Výhry hostů33%
Více než 2.5 gólu56%
Oba týmy skórovaly56%
Rohové kopy10.1