Trepca 89 vs A&N, First League
First League?WWDDD

Trepca 89
FT
0 : 2
HT 0:2
Agg
18.2.2024 13:00
?WWWLW

A&N
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | Trepca 89 | 14 | 5 | 6 | 3 | 16:6 | 21 |
| 6. | A&N | 13 | 5 | 3 | 5 | 18:12 | 18 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Trepca 89
04.02.24
KETrepca 89KF Llapi0:143W06.12.23
KEVllazniaTrepca 890:224W30.11.23
FLVellaznimi GjakovaTrepca 8900D27.11.23
FLTrepca 89Rilindja 19740:000D11.11.23
FLKF RahoveciTrepca 890:011D05.11.23
FLTrepca 89KF Drenica Skenderaj0:010W29.10.23
FLTrepca 89Istogu0:000D22.10.23
FLTrepca 89Phoenix Banje40W06.10.23
FLKF Trepca MitroviceTrepca 893:032L03.10.23
FLTrepca 89KF Dinamo Ferizaj0:001L
KETrepca 89KF Llapi0:143W06.12.23
KEVllazniaTrepca 890:224W30.11.23
FLVellaznimi GjakovaTrepca 8900D27.11.23
FLTrepca 89Rilindja 19740:000D11.11.23
FLKF RahoveciTrepca 890:011D05.11.23
FLTrepca 89KF Drenica Skenderaj0:010W29.10.23
FLTrepca 89Istogu0:000D22.10.23
FLTrepca 89Phoenix Banje40W06.10.23
FLKF Trepca MitroviceTrepca 893:032L03.10.23
FLTrepca 89KF Dinamo Ferizaj0:001LPoslední zápasy: A&N
03.02.24
KEA&NKF Prishtina e Re1:031W07.12.23
KEA&NKF Trepca Mitrovice1:020W29.11.23
FLA&NIstogu41W26.11.23
FLPhoenix BanjeA&N10L11.11.23
FLA&NKF Trepca Mitrovice1:040W03.11.23
FLKF Dinamo FerizajA&N0:000D27.10.23
FLKF Drenica SkenderajA&N0:131L21.10.23
FLVellaznimi GjakovaA&N10L08.10.23
FLA&NRilindja 197441W04.10.23
FLKF RahoveciA&N03W
KEA&NKF Prishtina e Re1:031W07.12.23
KEA&NKF Trepca Mitrovice1:020W29.11.23
FLA&NIstogu41W26.11.23
FLPhoenix BanjeA&N10L11.11.23
FLA&NKF Trepca Mitrovice1:040W03.11.23
FLKF Dinamo FerizajA&N0:000D27.10.23
FLKF Drenica SkenderajA&N0:131L21.10.23
FLVellaznimi GjakovaA&N10L08.10.23
FLA&NRilindja 197441W04.10.23
FLKF RahoveciA&N03WVzájemné zápasy
29.09.23
FLA&NTrepca 890:001W30.04.22
FLA&NTrepca 8912W31.10.21
FLA&NTrepca 8900D12.09.21
FLTrepca 89A&N11D
FLA&NTrepca 890:001W30.04.22
FLA&NTrepca 8912W31.10.21
FLA&NTrepca 8900D12.09.21
FLTrepca 89A&N11DSe stejným soupeřem (4)
vs. KF Trepca Mitrovice
vs. Istogu
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
First League 23/24 v číslech
Odehrané zápasy262/270
Gólů na zápas2.60
Výhry domácích50%
Remízy23%
Výhry hostů27%
Více než 2.5 gólu52%
Oba týmy skórovaly51%
Gólů v 1. poločase na zápas1.04