Trofense vs Estrela, Liga Portugal 2
Liga Portugal 2?DWDLL

Trofense
FT
2 : 2
HT 1:1
Agg
12.5.2023 19:00
?LWWWD

Estrela
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | Estrela | 34 | 16 | 15 | 3 | 55:35 | 63 |
| 17. | Trofense | 34 | 8 | 8 | 18 | 31:51 | 32 |
xG
Útoky
112 119
Nebezpečné útoky
63 44
Držení míče %
50 50
6 0 4
2
Střely na bránu
5 4
Střely mimo
0 7 0 1
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Trofense
07.05.23
LPSCU TorreenseTrofense0:000D30.04.23
LPTrofenseAcademico Viseu0:010W24.04.23
LPBenfica U21Trofense0:000D15.04.23
LPTrofenseTondela1:012L08.04.23
LPFC Porto BTrofense2:142L01.04.23
LPTrofenseSC Farense1:021W18.03.23
LPFeirenseTrofense1:010L11.03.23
LPTrofenseNacional2:122D04.03.23
LPMoreirenseTrofense1:010L24.02.23
LPTrofensePenafiel0:112L
LPSCU TorreenseTrofense0:000D30.04.23
LPTrofenseAcademico Viseu0:010W24.04.23
LPBenfica U21Trofense0:000D15.04.23
LPTrofenseTondela1:012L08.04.23
LPFC Porto BTrofense2:142L01.04.23
LPTrofenseSC Farense1:021W18.03.23
LPFeirenseTrofense1:010L11.03.23
LPTrofenseNacional2:122D04.03.23
LPMoreirenseTrofense1:010L24.02.23
LPTrofensePenafiel0:112LPoslední zápasy: Estrela
06.05.23
LPEstrelaMoreirense1:024L28.04.23
LPUD OliveirenseEstrela1:012W23.04.23
LPEstrelaBelenenses SAD2:020W17.04.23
LPVilafranquenseEstrela0:001W07.04.23
LPEstrelaCD Mafra1:122D02.04.23
LPSporting CovilhaEstrela0:202W18.03.23
LPEstrelaSCU Torreense1:010W12.03.23
LPLeixoesEstrela1:111D05.03.23
LPAcademico ViseuEstrela0:011D26.02.23
LPEstrelaTondela0:000D
LPEstrelaMoreirense1:024L28.04.23
LPUD OliveirenseEstrela1:012W23.04.23
LPEstrelaBelenenses SAD2:020W17.04.23
LPVilafranquenseEstrela0:001W07.04.23
LPEstrelaCD Mafra1:122D02.04.23
LPSporting CovilhaEstrela0:202W18.03.23
LPEstrelaSCU Torreense1:010W12.03.23
LPLeixoesEstrela1:111D05.03.23
LPAcademico ViseuEstrela0:011D26.02.23
LPEstrelaTondela0:000DVzájemné zápasy
Se stejným soupeřem (4)
vs. Moreirense
vs. SCU Torreense
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre