Union Douala vs Cotonsport, Elite One
Elite One?DLLLW

Union Douala
FT
0 : 2
HT 0:1
Agg
15.1.2025 15:30
?DDWLD

Cotonsport
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. | Cotonsport | 7 | 2 | 4 | 1 | 6:7 | 10 |
| 10. | Union Douala | 7 | 2 | 2 | 3 | 8:11 | 8 |
xG
Útoky
120 112
Nebezpečné útoky
55 57
Držení míče %
56 44
7 0 0
2
Střely na bránu
6 6
Střely mimo
7 2 1 3
4
Střídání
5Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Union Douala
12.01.25
EOPWD de BamendaUnion Douala0:000D05.01.25
EOUnion DoualaColombe du Dja et Lobo0:001L31.12.24
EOAS Fortuna MfouUnion Douala0:020L22.12.24
EOUnion DoualaFC Gazelle0:103L18.12.24
EOUnion DoualaYong Sport Academy2:131W15.12.24
EOAigle Royal du MoungoUnion Douala0:111D08.12.24
EOUnion DoualaLes Astres FC De Douala1:243W25.05.24
CDStade Renard de MelongUnion Douala1:141L02.05.24
EOUnion DoualaFovu de Baham2:121W28.04.24
EOUnion DoualaLes Astres FC De Douala0:010W
EOPWD de BamendaUnion Douala0:000D05.01.25
EOUnion DoualaColombe du Dja et Lobo0:001L31.12.24
EOAS Fortuna MfouUnion Douala0:020L22.12.24
EOUnion DoualaFC Gazelle0:103L18.12.24
EOUnion DoualaYong Sport Academy2:131W15.12.24
EOAigle Royal du MoungoUnion Douala0:111D08.12.24
EOUnion DoualaLes Astres FC De Douala1:243W25.05.24
CDStade Renard de MelongUnion Douala1:141L02.05.24
EOUnion DoualaFovu de Baham2:121W28.04.24
EOUnion DoualaLes Astres FC De Douala0:010WPoslední zápasy: Cotonsport
12.01.25
EOCanon de YaoundeCotonsport0:111D02.01.25
EOCotonsportLes Astres FC De Douala1:111D29.12.24
EOCotonsportAigle Royal du Moungo1:121W22.12.24
EOStade Renard de MelongCotonsport2:030L18.12.24
EOFauve Azur EliteCotonsport0:000D11.12.24
EOCotonsportAS Fortuna Mfou2:021W08.12.24
EOCotonsportColombe du Dja et Lobo0:000D18.04.24
EOCotonsportDynamo de Douala0:000D12.04.24
EOVictoria Utd LimbeCotonsport2:021L08.04.24
EOCotonsportYong Sport Academy1:011D
EOCanon de YaoundeCotonsport0:111D02.01.25
EOCotonsportLes Astres FC De Douala1:111D29.12.24
EOCotonsportAigle Royal du Moungo1:121W22.12.24
EOStade Renard de MelongCotonsport2:030L18.12.24
EOFauve Azur EliteCotonsport0:000D11.12.24
EOCotonsportAS Fortuna Mfou2:021W08.12.24
EOCotonsportColombe du Dja et Lobo0:000D18.04.24
EOCotonsportDynamo de Douala0:000D12.04.24
EOVictoria Utd LimbeCotonsport2:021L08.04.24
EOCotonsportYong Sport Academy1:011DVzájemné zápasy
23.02.20
EOCotonsportUnion Douala02W27.11.19
EOUnion DoualaCotonsport22D24.04.19
EOCotonsportUnion Douala10L10.03.19
EOUnion DoualaCotonsport0:010W04.06.18
EOCotonsportUnion Douala0:000D07.03.18
EOUnion DoualaCotonsport0:001L21.09.17
EOCotonsportUnion Douala30L18.05.17
EOUnion DoualaCotonsport0:101L14.08.16
EOCotonsportUnion Douala00D24.04.16
EOUnion DoualaCotonsport11D
EOCotonsportUnion Douala02W27.11.19
EOUnion DoualaCotonsport22D24.04.19
EOCotonsportUnion Douala10L10.03.19
EOUnion DoualaCotonsport0:010W04.06.18
EOCotonsportUnion Douala0:000D07.03.18
EOUnion DoualaCotonsport0:001L21.09.17
EOCotonsportUnion Douala30L18.05.17
EOUnion DoualaCotonsport0:101L14.08.16
EOCotonsportUnion Douala00D24.04.16
EOUnion DoualaCotonsport11DSe stejným soupeřem (4)
vs. Les Astres FC De Douala
08.12.24
EOUnion DoualaLes Astres FC De Douala1:243W02.01.25
EOCotonsportLes Astres FC De Douala1:111D
EOUnion DoualaLes Astres FC De Douala1:243W02.01.25
EOCotonsportLes Astres FC De Douala1:111Dvs. Aigle Royal du Moungo
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Elite One 24/25 v číslech
Odehrané zápasy230/234
Gólů na zápas2.19
Výhry domácích46%
Remízy27%
Výhry hostů28%
Více než 2.5 gólu34%
Oba týmy skórovaly41%
Rohové kopy8.3