Vasco da Gama vs Fluminense, Campeonato Brasileiro Série A
Campeonato Brasileiro Série A?WLWDL

Vasco da Gama
FT
1 : 1
HT 0:0
Agg
20.7.2018 01:00
?LLLLD

Fluminense
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. | Fluminense | 38 | 12 | 9 | 17 | 32:46 | 45 |
| 16. | Vasco da Gama | 38 | 10 | 13 | 15 | 41:48 | 43 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Vasco da Gama
16.07.18
CDVasco da GamaEC Bahia1:020W14.06.18
CBInternacional BVasco da Gama2:031L09.06.18
CBVasco da GamaSport Recife2:132W07.06.18
CBCruzeiroVasco da Gama0:111D02.06.18
CBVasco da GamaBotafogo0:212L30.05.18
CBVasco da GamaParana1:010W27.05.18
CBEC BahiaVasco da Gama0:030L23.05.18
CLUniversidad de ChileVasco da Gama0:102W19.05.18
CBFlamengoVasco da Gama1:111D13.05.18
CBVasco da GamaVitoria1:123L
CDVasco da GamaEC Bahia1:020W14.06.18
CBInternacional BVasco da Gama2:031L09.06.18
CBVasco da GamaSport Recife2:132W07.06.18
CBCruzeiroVasco da Gama0:111D02.06.18
CBVasco da GamaBotafogo0:212L30.05.18
CBVasco da GamaParana1:010W27.05.18
CBEC BahiaVasco da Gama0:030L23.05.18
CBFlamengoVasco da Gama1:111D13.05.18
CBVasco da GamaVitoria1:123LPoslední zápasy: Fluminense
13.06.18
CBFluminenseSantos0:001L10.06.18
CBAtletico MineiroFluminense2:252L07.06.18
CBFluminenseFlamengo0:102L04.06.18
CBParanaFluminense0:021L31.05.18
CBGremioFluminense0:000D26.05.18
CBFluminenseChapecoense2:031W20.05.18
CBFluminenseAthletico Paranaense B2:020W14.05.18
CBBotafogoFluminense1:121L11.05.18
CSNacional PotosiFluminense0:020L06.05.18
CBVitoriaFluminense1:012W
CBFluminenseSantos0:001L10.06.18
CBAtletico MineiroFluminense2:252L07.06.18
CBFluminenseFlamengo0:102L04.06.18
CBParanaFluminense0:021L31.05.18
CBGremioFluminense0:000D26.05.18
CBFluminenseChapecoense2:031W20.05.18
CBFluminenseAthletico Paranaense B2:020W14.05.18
CBBotafogoFluminense1:121L11.05.18
CBVitoriaFluminense1:012WVzájemné zápasy
30.03.18
CAFluminenseVasco da Gama1:123W07.03.18
CAVasco da GamaFluminense0:000D26.08.17
CBFluminenseVasco da Gama0:101W27.05.17
CBVasco da GamaFluminense1:032W22.04.17
CAFluminenseVasco da Gama0:030L29.01.17
CAVasco da GamaFluminense0:203L17.04.16
CAFluminenseVasco da Gama0:001W
CAFluminenseVasco da Gama1:123W07.03.18
CAVasco da GamaFluminense0:000D26.08.17
CBFluminenseVasco da Gama0:101W27.05.17
CBVasco da GamaFluminense1:032W22.04.17
CAFluminenseVasco da Gama0:030L29.01.17
CAVasco da GamaFluminense0:203L17.04.16
CAFluminenseVasco da Gama0:001WSe stejným soupeřem (4)
vs. Flamengo
vs. Parana
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Campeonato Brasileiro Série A 2018 v číslech
Odehrané zápasy380/380
Gólů na zápas2.18
Výhry domácích53%
Remízy29%
Výhry hostů18%
Více než 2.5 gólu37%
Oba týmy skórovaly43%
Gólů v 1. poločase na zápas0.91