VfB Eichstätt vs Memmingen, Regionalliga Bayern
Regionalliga Bayern?WLWLL

VfB Eichstätt
FT
Celkově - 2:4
1 : 4
HT 0:2
Agg
2.6.2023 18:30
?LLDWW

Memmingen
xG
Útoky
165 113
Nebezpečné útoky
141 77
Držení míče %
50 50
10 0 2
9
Střely na bránu
6 16
Střely mimo
6 3 0 4
3
Střídání
5Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: VfB Eichstätt
30.05.23
RBMemmingenVfB Eichstätt0:001W27.05.23
RBWacker BurghausenVfB Eichstätt2:040L20.05.23
RBVfB EichstättSV Heimstetten1:050W13.05.23
RBAugsburg IIVfB Eichstätt0:010L06.05.23
RBVfB EichstättFV Illertissen0:303L28.04.23
RBBuchbachVfB Eichstätt1:010L22.04.23
RBVfB EichstättSchweinfurt 050:012L15.04.23
RBUnterhachingVfB Eichstätt1:141L10.04.23
RBVfB EichstättViktoria Aschaffenburg1:121W06.04.23
RBVfB EichstättTSV Aubstadt0:102L
RBMemmingenVfB Eichstätt0:001W27.05.23
RBWacker BurghausenVfB Eichstätt2:040L20.05.23
RBVfB EichstättSV Heimstetten1:050W13.05.23
RBAugsburg IIVfB Eichstätt0:010L06.05.23
RBVfB EichstättFV Illertissen0:303L28.04.23
RBBuchbachVfB Eichstätt1:010L22.04.23
RBVfB EichstättSchweinfurt 050:012L15.04.23
RBUnterhachingVfB Eichstätt1:141L10.04.23
RBVfB EichstättViktoria Aschaffenburg1:121W06.04.23
RBVfB EichstättTSV Aubstadt0:102LPoslední zápasy: Memmingen
30.05.23
RBMemmingenVfB Eichstätt0:001L27.05.23
BSGundelfingenMemmingen1:030L20.05.23
BSMemmingenTSV 1860 Rosenheim1:111D12.05.23
BSMemmingenVFB Hallbergmoos0:010W05.05.23
BSFC Ingolstadt IIMemmingen0:002W28.04.23
BSMemmingenIsmaning0:001L21.04.23
BSSV ErlbachMemmingen0:000D14.04.23
BSMemmingenSV Kirchanschöring1:030W08.04.23
BSVfR GarchingMemmingen0:102W01.04.23
BSMemmingenFC Deisenhofen2:021W
RBMemmingenVfB Eichstätt0:001L27.05.23
BSGundelfingenMemmingen1:030L20.05.23
BSMemmingenTSV 1860 Rosenheim1:111D12.05.23
BSMemmingenVFB Hallbergmoos0:010W05.05.23
BSFC Ingolstadt IIMemmingen0:002W28.04.23
BSMemmingenIsmaning0:001L21.04.23
BSSV ErlbachMemmingen0:000D14.04.23
BSMemmingenSV Kirchanschöring1:030W08.04.23
BSVfR GarchingMemmingen0:102W01.04.23
BSMemmingenFC Deisenhofen2:021WVzájemné zápasy
30.05.23
RBMemmingenVfB Eichstätt0:001W13.11.21
RBMemmingenVfB Eichstätt1:122D27.07.21
RBVfB EichstättMemmingen2:032W30.11.19
RBVfB EichstättMemmingen0:010W02.08.19
RBMemmingenVfB Eichstätt1:010L13.04.19
RBVfB EichstättMemmingen2:121W21.09.18
RBMemmingenVfB Eichstätt0:002W01.05.18
RBVfB EichstättMemmingen1:122D01.09.17
RBMemmingenVfB Eichstätt0:102W
RBMemmingenVfB Eichstätt0:001W13.11.21
RBMemmingenVfB Eichstätt1:122D27.07.21
RBVfB EichstättMemmingen2:032W30.11.19
RBVfB EichstättMemmingen0:010W02.08.19
RBMemmingenVfB Eichstätt1:010L13.04.19
RBVfB EichstättMemmingen2:121W21.09.18
RBMemmingenVfB Eichstätt0:002W01.05.18
RBVfB EichstättMemmingen1:122D01.09.17
RBMemmingenVfB Eichstätt0:102WSe stejným soupeřem (0)
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Regionalliga Bayern 22/23 v číslech
Odehrané zápasy385/385
Gólů na zápas3.34
Výhry domácích45%
Remízy21%
Výhry hostů35%
Více než 2.5 gólu61%
Oba týmy skórovaly56%
Gólů v 1. poločase na zápas1.51