Wasquehal vs Colmar, National 1
National 1?DLLWW

Wasquehal
FT
2 : 1
HT 0:1
Agg
11.5.2024 18:00
?WDWLL

Colmar
xG
Útoky
75 93
Nebezpečné útoky
35 37
Držení míče %
49 51
5 0 1
4
Střely na bránu
4 12
Střely mimo
8 2 0 4
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Wasquehal
19.04.24
N1WasquehalFuriani Agliani1:222D16.03.24
N1BieshiemWasquehal1:020L09.03.24
N1WasquehalFeignies Aulnoye FC0:101L01.03.24
N1WasquehalRacing Besancon1:121W24.02.24
N1HaguenauWasquehal2:123W10.02.24
N1ColmarWasquehal0:102W03.02.24
N1FC 93 BobignyWasquehal1:020L27.01.24
N1Furiani AglianiWasquehal0:121L15.12.23
N1WasquehalBourg-Peronnas0:111D25.11.23
N1WasquehalSt Quentin0:133D
N1WasquehalFuriani Agliani1:222D16.03.24
N1BieshiemWasquehal1:020L09.03.24
N1WasquehalFeignies Aulnoye FC0:101L01.03.24
N1WasquehalRacing Besancon1:121W24.02.24
N1HaguenauWasquehal2:123W10.02.24
N1ColmarWasquehal0:102W03.02.24
N1FC 93 BobignyWasquehal1:020L27.01.24
N1Furiani AglianiWasquehal0:121L15.12.23
N1WasquehalBourg-Peronnas0:111D25.11.23
N1WasquehalSt Quentin0:133DPoslední zápasy: Colmar
27.04.24
N1ColmarBieshiem1:021W20.04.24
N1Feignies Aulnoye FCColmar1:233D23.03.24
N1ColmarFC 93 Bobigny1:142W09.03.24
N1ColmarCreteil1:012L17.02.24
N1Bourg-PeronnasColmar0:010L10.02.24
N1ColmarWasquehal0:102L18.11.23
CDColmarCA Pontarlier0:101L11.11.23
N1ColmarMaconnais1:020W04.11.23
N1FC 93 BobignyColmar1:022D21.10.23
N1ColmarRacing Besancon0:212L
N1ColmarBieshiem1:021W20.04.24
N1Feignies Aulnoye FCColmar1:233D23.03.24
N1ColmarFC 93 Bobigny1:142W09.03.24
N1ColmarCreteil1:012L17.02.24
N1Bourg-PeronnasColmar0:010L10.02.24
N1ColmarWasquehal0:102L18.11.23
CDColmarCA Pontarlier0:101L11.11.23
N1ColmarMaconnais1:020W04.11.23
N1FC 93 BobignyColmar1:022D21.10.23
N1ColmarRacing Besancon0:212LVzájemné zápasy
Se stejným soupeřem (4)
vs. Bieshiem
vs. Feignies Aulnoye FC
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre