Hellerup IK vs Brabrand, CampoBet 2 Division
CampoBet 2 Division?WWWLL

Hellerup IK
FT
4 : 0
HT 2:0
Agg
24.8.2025 15:00
?LLLLD

Brabrand
| Αγ | Ν | Ι | Η | Γκ | Β | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. | Hellerup IK | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
| 12. | Brabrand | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | 0 |
xG
Επιθέσεις
96 88
Επικίνδυνες επιθέσεις
42 44
Κατοχή %
48 52
4 0 3
10
Σουτ στην εστία
5 6
Σουτ άουτ
8 1 0 1
5
Αλλαγές
5Παράταση
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Λεπτό
Τελευταίοι αγώνες: Hellerup IK
15.08.25
C2FC HelsingorHellerup IK1:012W08.08.25
C2Hellerup IKNaestved1:021W05.08.25
OPFredensborgHellerup IK1:113W02.08.25
C2Vendsyssel FFHellerup IK0:010L26.07.25
CFNykobingHellerup IK1:030L19.07.25
CFFC RoskildeHellerup IK0:122D17.07.25
CFHellerup IKHolbæk0:123L14.06.25
C2Hellerup IKFC Helsingor0:306L07.06.25
C2IshojHellerup IK1:011D31.05.25
C2Hellerup IKThisted FC0:002L
C2FC HelsingorHellerup IK1:012W08.08.25
C2Hellerup IKNaestved1:021W05.08.25
OPFredensborgHellerup IK1:113W02.08.25
C2Vendsyssel FFHellerup IK0:010L26.07.25
CFNykobingHellerup IK1:030L19.07.25
CFFC RoskildeHellerup IK0:122D17.07.25
CFHellerup IKHolbæk0:123L14.06.25
C2Hellerup IKFC Helsingor0:306L07.06.25
C2IshojHellerup IK1:011D31.05.25
C2Hellerup IKThisted FC0:002LΤελευταίοι αγώνες: Brabrand
16.08.25
C2BrabrandAB Copenhagen1:112L09.08.25
C2BrabrandVendsyssel FF0:213L05.08.25
OPBrabrandSkive0:103L02.08.25
C2VSK ArhusBrabrand0:021L16.07.25
CFOdder IGFBrabrand0:011D14.06.25
C3BrabrandNæsby1:132W07.06.25
C3Odder IGFBrabrand1:343L31.05.25
C3BrabrandHolbæk0:010W24.05.25
C3Bronshoj BKBrabrand0:002W17.05.25
C3BrabrandVSK Arhus0:011D
C2BrabrandAB Copenhagen1:112L09.08.25
C2BrabrandVendsyssel FF0:213L05.08.25
OPBrabrandSkive0:103L02.08.25
C2VSK ArhusBrabrand0:021L16.07.25
CFOdder IGFBrabrand0:011D14.06.25
C3BrabrandNæsby1:132W07.06.25
C3Odder IGFBrabrand1:343L31.05.25
C3BrabrandHolbæk0:010W24.05.25
C3Bronshoj BKBrabrand0:002W17.05.25
C3BrabrandVSK Arhus0:011DΜεταξύ τους
25.05.24
C2Hellerup IKBrabrand0:101L13.04.24
C2BrabrandHellerup IK0:001W06.04.24
C2Hellerup IKBrabrand2:243W02.09.23
C2BrabrandHellerup IK0:012W20.05.23
C2Hellerup IKBrabrand2:131W29.04.23
C2BrabrandHellerup IK0:010L25.03.23
C2Hellerup IKBrabrand0:102L27.08.22
C2BrabrandHellerup IK2:020L12.03.22
C2Hellerup IKBrabrand0:003L25.09.21
C2BrabrandHellerup IK0:001W
C2Hellerup IKBrabrand0:101L13.04.24
C2BrabrandHellerup IK0:001W06.04.24
C2Hellerup IKBrabrand2:243W02.09.23
C2BrabrandHellerup IK0:012W20.05.23
C2Hellerup IKBrabrand2:131W29.04.23
C2BrabrandHellerup IK0:010L25.03.23
C2Hellerup IKBrabrand0:102L27.08.22
C2BrabrandHellerup IK2:020L12.03.22
C2Hellerup IKBrabrand0:003L25.09.21
C2BrabrandHellerup IK0:001WΚόντρα στον ίδιο αντίπαλο (4)
vs. Vendsyssel FF
vs. Holbæk
Παίζει τώρα
Επερχόμενοι
Αποτελέσματα
Σκορ
Σκορ
CampoBet 2 Division 25/26 σε αριθμούς
Αγώνες που έγιναν192/192
Γκολ ανά αγώνα2.78
Νίκες γηπεδούχων40%
Ισοπαλίες23%
Νίκες φιλοξενούμενων36%
Πάνω από 2.5 γκολ55%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες56%
Κόρνερ9.6