Darwin Olympic vs Hellenic AC, NPL Northern Territory
NPL Northern Territory ?LWDLW

Darwin Olympic
FT
1 : 2
HT 1:0
Agg
14.4.2026 13:00
?DDDLW

Hellenic AC
| GS | W | G | V | DV | Ptn | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. | Darwin Olympic | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
| 7. | Hellenic AC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
xG
Aanvallen
64 66
Gevaarlijke aanvallen
43 26
Balbezit %
48 52
12 1 2
2
Schoten op doel
3 6
Schoten naast
1 1 0 5
Verlenging
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuut
Laatste wedstrijden: Darwin Olympic
02.04.26
FCDarwin OlympicPort Darwin FC1:224L28.03.26
NNUniversity Azzurri FCDarwin Olympic0:012W21.03.26
NNCasuarina FCDarwin Olympic0:000D27.09.25
NNDarwin OlympicUniversity Azzurri FC0:203L13.09.25
NNDarwin OlympicDarwin Hearts2:151W05.09.25
NNUniversity Azzurri FCDarwin Olympic1:010L30.08.25
NNDarwin HeartsDarwin Olympic0:010L23.08.25
NNDarwin OlympicGaruda FC5:061W15.08.25
NNHellenic ACDarwin Olympic0:112W08.08.25
NNDarwin OlympicMindil Aces1:122D
FCDarwin OlympicPort Darwin FC1:224L28.03.26
NNUniversity Azzurri FCDarwin Olympic0:012W21.03.26
NNCasuarina FCDarwin Olympic0:000D27.09.25
NNDarwin OlympicUniversity Azzurri FC0:203L13.09.25
NNDarwin OlympicDarwin Hearts2:151W05.09.25
NNUniversity Azzurri FCDarwin Olympic1:010L30.08.25
NNDarwin HeartsDarwin Olympic0:010L23.08.25
NNDarwin OlympicGaruda FC5:061W15.08.25
NNHellenic ACDarwin Olympic0:112W08.08.25
NNDarwin OlympicMindil Aces1:122DLaatste wedstrijden: Hellenic AC
02.04.26
FCHellenic ACPalmerston Rovers FC1:122D29.03.26
NNHellenic ACCasuarina FC0:111D25.03.26
FCHellenic ACPalmerston Rovers FC1:122D21.03.26
NNPort Darwin FCHellenic AC1:010L06.09.25
NNHellenic ACGaruda FC0:030W29.08.25
NNPort Darwin FCHellenic AC1:011D22.08.25
NNHellenic ACCasuarina FC1:020W15.08.25
NNHellenic ACDarwin Olympic0:112L09.08.25
NNDarwin HeartsHellenic AC0:020L26.07.25
NNUniversity Azzurri FCHellenic AC0:010L
FCHellenic ACPalmerston Rovers FC1:122D29.03.26
NNHellenic ACCasuarina FC0:111D25.03.26
FCHellenic ACPalmerston Rovers FC1:122D21.03.26
NNPort Darwin FCHellenic AC1:010L06.09.25
NNHellenic ACGaruda FC0:030W29.08.25
NNPort Darwin FCHellenic AC1:011D22.08.25
NNHellenic ACCasuarina FC1:020W15.08.25
NNHellenic ACDarwin Olympic0:112L09.08.25
NNDarwin HeartsHellenic AC0:020L26.07.25
NNUniversity Azzurri FCHellenic AC0:010LOnderlinge duels
15.08.25
NNHellenic ACDarwin Olympic0:112W03.06.25
NNDarwin OlympicHellenic AC2:021W04.04.25
NNHellenic ACDarwin Olympic0:002W21.09.24
NNHellenic ACDarwin Olympic3:061L10.08.24
NNHellenic ACDarwin Olympic0:021L04.06.24
NNDarwin OlympicHellenic AC1:224L12.04.24
NNHellenic ACDarwin Olympic1:132L18.09.23
NNHellenic ACDarwin Olympic1:213W06.06.23
NNDarwin OlympicHellenic AC1:418L06.05.23
NNHellenic ACDarwin Olympic1:030L
NNHellenic ACDarwin Olympic0:112W03.06.25
NNDarwin OlympicHellenic AC2:021W04.04.25
NNHellenic ACDarwin Olympic0:002W21.09.24
NNHellenic ACDarwin Olympic3:061L10.08.24
NNHellenic ACDarwin Olympic0:021L04.06.24
NNDarwin OlympicHellenic AC1:224L12.04.24
NNHellenic ACDarwin Olympic1:132L18.09.23
NNHellenic ACDarwin Olympic1:213W06.06.23
NNDarwin OlympicHellenic AC1:418L06.05.23
NNHellenic ACDarwin Olympic1:030LTegen dezelfde tegenstander (4)
vs. Casuarina FC
vs. Port Darwin FC
Speelt nu
Aankomend
Uitslagen
Stand
Stand
NPL Northern Territory 2026 in cijfers
Gespeelde wedstrijden112/112
Doelpunten per wedstrijd5.06
Thuisoverwinningen41%
Gelijke spelen12%
Uitoverwinningen47%
Meer dan 2.5 doelpunten81%
Beide teams scoorden69%
Hoekschoppen9.5