Delfin SC vs LDU Quito, LigaPro Serie A
LigaPro Serie A?DWDLW

Delfin SC
FT
2 : 0
HT 0:0
Agg
21.7.2018 22:30
?LDWDW

LDU Quito
| GS | W | G | V | DV | Ptn | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | LDU Quito | 22 | 9 | 10 | 3 | 32:19 | 37 |
| 4. | Delfin SC | 22 | 9 | 9 | 4 | 34:22 | 36 |
xG
Aanvallen
0 0
Gevaarlijke aanvallen
0 0
Balbezit %
50 50
0 0 0
0
Schoten op doel
0 0
Schoten naast
0 0 0 0
Verlenging
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuut
Laatste wedstrijden: Delfin SC
14.07.18
LSDelfin SCSD Aucas0:011D07.07.18
LSEl NacionalDelfin SC0:003W30.06.18
LSDelfin SCMacara0:111D24.06.18
LSBarcelona GuayaquilDelfin SC3:151L17.06.18
LSDelfin SCGuayaquil City0:010W09.06.18
LSDeportivo CuencaDelfin SC1:021L05.06.18
LSDelfin SCUniversidad Catolica del Ecuador3:052W29.05.18
LSLDU QuitoDelfin SC1:030L25.05.18
CLBolivarDelfin SC1:021L19.05.18
LSDelfin SCTecnico Universitario0:031W
LSDelfin SCSD Aucas0:011D07.07.18
LSEl NacionalDelfin SC0:003W30.06.18
LSDelfin SCMacara0:111D24.06.18
LSBarcelona GuayaquilDelfin SC3:151L17.06.18
LSDelfin SCGuayaquil City0:010W09.06.18
LSDeportivo CuencaDelfin SC1:021L05.06.18
LSDelfin SCUniversidad Catolica del Ecuador3:052W29.05.18
LSLDU QuitoDelfin SC1:030L25.05.18
LSDelfin SCTecnico Universitario0:031WLaatste wedstrijden: LDU Quito
15.07.18
LSLDU QuitoDeportivo Cuenca0:002L07.07.18
LSGuayaquil CityLDU Quito0:000D03.07.18
LSLDU QuitoUniversidad Catolica del Ecuador1:021W23.06.18
LSSD AucasLDU Quito0:000D16.06.18
LSTecnico UniversitarioLDU Quito0:101W09.06.18
LSLDU QuitoEmelec0:011D02.06.18
LSIndependiente del ValleLDU Quito1:123W29.05.18
LSLDU QuitoDelfin SC1:030W20.05.18
LSEl NacionalLDU Quito1:121L15.05.18
LSLDU QuitoMacara1:021W
LSLDU QuitoDeportivo Cuenca0:002L07.07.18
LSGuayaquil CityLDU Quito0:000D03.07.18
LSLDU QuitoUniversidad Catolica del Ecuador1:021W23.06.18
LSSD AucasLDU Quito0:000D16.06.18
LSTecnico UniversitarioLDU Quito0:101W09.06.18
LSLDU QuitoEmelec0:011D02.06.18
LSIndependiente del ValleLDU Quito1:123W29.05.18
LSLDU QuitoDelfin SC1:030W20.05.18
LSEl NacionalLDU Quito1:121L15.05.18
LSLDU QuitoMacara1:021WOnderlinge duels
29.05.18
LSLDU QuitoDelfin SC1:030L19.04.18
LSDelfin SCLDU Quito1:021W22.10.17
LSLDU QuitoDelfin SC3:052L03.09.17
LSDelfin SCLDU Quito1:010W02.07.17
LSDelfin SCLDU Quito0:141W05.02.17
LSLDU QuitoDelfin SC0:202W23.10.16
LSDelfin SCLDU Quito0:001L17.09.16
LSLDU QuitoDelfin SC1:121L24.07.16
LSLDU QuitoDelfin SC0:010L07.02.16
LSDelfin SCLDU Quito0:020W
LSLDU QuitoDelfin SC1:030L19.04.18
LSDelfin SCLDU Quito1:021W22.10.17
LSLDU QuitoDelfin SC3:052L03.09.17
LSDelfin SCLDU Quito1:010W02.07.17
LSDelfin SCLDU Quito0:141W05.02.17
LSLDU QuitoDelfin SC0:202W23.10.16
LSDelfin SCLDU Quito0:001L17.09.16
LSLDU QuitoDelfin SC1:121L24.07.16
LSLDU QuitoDelfin SC0:010L07.02.16
LSDelfin SCLDU Quito0:020WTegen dezelfde tegenstander (4)
vs. Deportivo Cuenca
vs. Guayaquil City
Speelt nu
Aankomend
Uitslagen
Stand
Stand
LigaPro Serie A 2018 in cijfers
Gespeelde wedstrijden268/268
Doelpunten per wedstrijd2.59
Thuisoverwinningen44%
Gelijke spelen27%
Uitoverwinningen29%
Meer dan 2.5 doelpunten49%
Beide teams scoorden57%
Doelpunten 1e helft per wedstrijd1.00