FUS Rabat vs CODM Meknes, Botola Pro
Botola Pro?LWWWL

FUS Rabat
FT
1 : 0
HT 0:0
Agg
29.4.2026 17:00
?LWLWD

CODM Meknes
| GS | W | G | V | DV | Ptn | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. | CODM Meknes | 16 | 7 | 5 | 4 | 12:12 | 26 |
| 8. | FUS Rabat | 16 | 5 | 3 | 8 | 19:24 | 18 |
xG
Aanvallen
117 99
Gevaarlijke aanvallen
80 56
Balbezit %
54 46
8 0 0
9
Schoten op doel
5 5
Schoten naast
5 3 0 3
4
Wissels
5Verlenging
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuut
Laatste wedstrijden: FUS Rabat
26.04.26
BPRaja CasablancaFUS Rabat2:041L03.04.26
BPFUS RabatWAC Casablanca0:010W06.03.26
BPUS Yacoub El MansourFUS Rabat1:213W01.03.26
BPFUS RabatRenaissance Zemamra2:032W22.02.26
BPRSB BerkaneFUS Rabat0:010L15.02.26
BPFUS RabatKACM Marrakesh0:011D07.02.26
BPOlympique DcheiraFUS Rabat1:111D24.01.26
BPMAS FesFUS Rabat2:142L09.11.25
BPDifaa El JadidaFUS Rabat1:010L06.11.25
BPFAR RabatFUS Rabat0:010L
BPRaja CasablancaFUS Rabat2:041L03.04.26
BPFUS RabatWAC Casablanca0:010W06.03.26
BPUS Yacoub El MansourFUS Rabat1:213W01.03.26
BPFUS RabatRenaissance Zemamra2:032W22.02.26
BPRSB BerkaneFUS Rabat0:010L15.02.26
BPFUS RabatKACM Marrakesh0:011D07.02.26
BPOlympique DcheiraFUS Rabat1:111D24.01.26
BPMAS FesFUS Rabat2:142L09.11.25
BPDifaa El JadidaFUS Rabat1:010L06.11.25
BPFAR RabatFUS Rabat0:010LLaatste wedstrijden: CODM Meknes
25.04.26
BPCODM MeknesDifaa El Jadida0:001L06.03.26
BPCODM MeknesIttihad Tanger0:010W27.02.26
BPFAR RabatCODM Meknes2:030L20.02.26
BPCODM MeknesOC Safi0:010W15.02.26
BPHUSA AgadirCODM Meknes0:000D08.02.26
BPCODM MeknesRaja Casablanca0:010W31.01.26
BPCODM MeknesUnion de Touarga0:011D25.01.26
BPRenaissance ZemamraCODM Meknes0:012W08.11.25
BPCODM MeknesUS Yacoub El Mansour0:010W05.11.25
BPRSB BerkaneCODM Meknes0:020L
BPCODM MeknesDifaa El Jadida0:001L06.03.26
BPCODM MeknesIttihad Tanger0:010W27.02.26
BPFAR RabatCODM Meknes2:030L20.02.26
BPCODM MeknesOC Safi0:010W15.02.26
BPHUSA AgadirCODM Meknes0:000D08.02.26
BPCODM MeknesRaja Casablanca0:010W31.01.26
BPCODM MeknesUnion de Touarga0:011D25.01.26
BPRenaissance ZemamraCODM Meknes0:012W08.11.25
BPCODM MeknesUS Yacoub El Mansour0:010W05.11.25
BPRSB BerkaneCODM Meknes0:020LOnderlinge duels
20.09.25
BPCODM MeknesFUS Rabat0:020L13.08.25
MPFUS RabatCODM Meknes1:000D11.05.25
BPCODM MeknesFUS Rabat0:103W23.12.24
BPFUS RabatCODM Meknes3:151W
BPCODM MeknesFUS Rabat0:020L13.08.25
MPFUS RabatCODM Meknes1:000D11.05.25
BPCODM MeknesFUS Rabat0:103W23.12.24
BPFUS RabatCODM Meknes3:151WTegen dezelfde tegenstander (4)
vs. Difaa El Jadida
vs. FAR Rabat
Speelt nu
Aankomend
Uitslagen
Stand
Stand
Botola Pro 25/26 in cijfers
Gespeelde wedstrijden244/244
Doelpunten per wedstrijd2.16
Thuisoverwinningen38%
Gelijke spelen35%
Uitoverwinningen27%
Meer dan 2.5 doelpunten38%
Beide teams scoorden52%
Hoekschoppen7.9