Progresul Coslegi vs Progresul Boldeşti Grădiştea, Liga 7 Prahova
Liga 7 Prahova?WWWLL

Progresul Coslegi
FT
3 : 4
Agg
21.11.2021 12:30
?LLLWW

Progresul Boldeşti Grădiştea
| GS | W | G | V | DV | Ptn | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | Progresul Coslegi | 26 | 17 | 3 | 6 | 89:60 | 54 |
| 5. | Progresul Boldeşti Grădiştea | 26 | 14 | 2 | 10 | 67:63 | 44 |
xG
Aanvallen
0 0
Gevaarlijke aanvallen
0 0
Balbezit %
50 50
0 0 0
0
Schoten op doel
0 0
Schoten naast
0 0 0 0
Verlenging
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuut
Laatste wedstrijden: Progresul Coslegi
14.11.21
L7Viitorul IordăcheanuProgresul Coslegi13W07.11.21
L7Progresul CoslegiFC Vulturul Zănoaga51W31.10.21
L7Şoimii ApostolacheProgresul Coslegi23W24.10.21
L7Progresul CoslegiACS Șoimii Ciorani23L17.10.21
L7AS Rapid SălciileProgresul Coslegi42L09.10.21
L7Voinţa Vadu PăruluiProgresul Coslegi22D03.10.21
L7Progresul CoslegiVictoria Fântânele54W26.09.21
L7AS Unirea Lacul TurculuiProgresul Coslegi20L19.09.21
L7Progresul CoslegiViitorul Pantazi31W12.09.21
L7FC Steaua SângeruProgresul Coslegi31L
L7Viitorul IordăcheanuProgresul Coslegi13W07.11.21
L7Progresul CoslegiFC Vulturul Zănoaga51W31.10.21
L7Şoimii ApostolacheProgresul Coslegi23W24.10.21
L7Progresul CoslegiACS Șoimii Ciorani23L17.10.21
L7AS Rapid SălciileProgresul Coslegi42L09.10.21
L7Voinţa Vadu PăruluiProgresul Coslegi22D03.10.21
L7Progresul CoslegiVictoria Fântânele54W26.09.21
L7AS Unirea Lacul TurculuiProgresul Coslegi20L19.09.21
L7Progresul CoslegiViitorul Pantazi31W12.09.21
L7FC Steaua SângeruProgresul Coslegi31LLaatste wedstrijden: Progresul Boldeşti Grădiştea
14.11.21
L7Progresul Boldeşti GrădişteaVictoria Fântânele23L07.11.21
L7AS Unirea Lacul TurculuiProgresul Boldeşti Grădiştea42L23.10.21
L7FC Steaua SângeruProgresul Boldeşti Grădiştea71L17.10.21
L7Progresul Boldeşti GrădişteaAS Recolta Dumbrava51W10.10.21
L7Viitorul FulgaProgresul Boldeşti Grădiştea02W03.10.21
L7Progresul Boldeşti GrădişteaVoinţa Vadu Părului31W26.09.21
L7Progresul Boldeşti GrădişteaViitorul Iordăcheanu22D19.09.21
L7FC Vulturul ZănoagaProgresul Boldeşti Grădiştea42L12.09.21
L7Progresul Boldeşti GrădişteaŞoimii Apostolache10W05.09.21
L7ACS Șoimii CioraniProgresul Boldeşti Grădiştea30L
L7Progresul Boldeşti GrădişteaVictoria Fântânele23L07.11.21
L7AS Unirea Lacul TurculuiProgresul Boldeşti Grădiştea42L23.10.21
L7FC Steaua SângeruProgresul Boldeşti Grădiştea71L17.10.21
L7Progresul Boldeşti GrădişteaAS Recolta Dumbrava51W10.10.21
L7Viitorul FulgaProgresul Boldeşti Grădiştea02W03.10.21
L7Progresul Boldeşti GrădişteaVoinţa Vadu Părului31W26.09.21
L7Progresul Boldeşti GrădişteaViitorul Iordăcheanu22D19.09.21
L7FC Vulturul ZănoagaProgresul Boldeşti Grădiştea42L12.09.21
L7Progresul Boldeşti GrădişteaŞoimii Apostolache10W05.09.21
L7ACS Șoimii CioraniProgresul Boldeşti Grădiştea30LOnderlinge duels
Tegen dezelfde tegenstander (4)
vs. Victoria Fântânele
03.10.21
L7Progresul CoslegiVictoria Fântânele54W14.11.21
L7Progresul Boldeşti GrădişteaVictoria Fântânele23L
L7Progresul CoslegiVictoria Fântânele54W14.11.21
L7Progresul Boldeşti GrădişteaVictoria Fântânele23Lvs. AS Unirea Lacul Turcului
Speelt nu
Aankomend
Uitslagen
Stand
Stand
Liga 7 Prahova 21/22 in cijfers
Gespeelde wedstrijden426/426
Doelpunten per wedstrijd4.68
Thuisoverwinningen52%
Gelijke spelen14%
Uitoverwinningen35%
Meer dan 2.5 doelpunten87%
Beide teams scoorden66%