AFC Brebu vs CSO Comarnic, Liga 4 Prahova
Liga 4 Prahova?WWLDW

AFC Brebu
FT
4 : 0
Agg
9.3.2024 16:00
?LWLWL

CSO Comarnic
| O | G | B | M | A | P | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. | AFC Brebu | 34 | 12 | 6 | 16 | 52:58 | 42 |
| 15. | CSO Comarnic | 34 | 9 | 4 | 21 | 48:84 | 31 |
xG
Ataklar
0 0
Tehlikeli ataklar
0 0
Topa sahip olma %
50 50
0 0 0
0
İsabetli şutlar
0 0
İsabetsiz şutlar
0 0 0 0
Uzatma
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Dakika
Son maçlar: AFC Brebu
03.03.24
L4AS Vointa VarbilauAFC Brebu0:001W25.11.23
L4CS BraziAFC Brebu15W18.11.23
L4AFC BrebuCSO Teleajenul Valeni de Munte12L12.11.23
L4ACS Petrosport PloiestiAFC Brebu22D04.11.23
L4AFC BrebuCSC Avantul Maneciu60W27.10.23
L4CS Petrolul 95 PloiestiAFC Brebu1:061L21.10.23
L4AFC BrebuCS Manesti 201321W14.10.23
L4ACS DP CornuAFC Brebu0:010L07.10.23
L4AFC BrebuAFC Banesti Urleta00D30.09.23
L4CS CampinaAFC Brebu0:000D
L4AS Vointa VarbilauAFC Brebu0:001W25.11.23
L4CS BraziAFC Brebu15W18.11.23
L4AFC BrebuCSO Teleajenul Valeni de Munte12L12.11.23
L4ACS Petrosport PloiestiAFC Brebu22D04.11.23
L4AFC BrebuCSC Avantul Maneciu60W27.10.23
L4CS Petrolul 95 PloiestiAFC Brebu1:061L21.10.23
L4AFC BrebuCS Manesti 201321W14.10.23
L4ACS DP CornuAFC Brebu0:010L07.10.23
L4AFC BrebuAFC Banesti Urleta00D30.09.23
L4CS CampinaAFC Brebu0:000DSon maçlar: CSO Comarnic
03.03.24
L4CSO ComarnicCSO Baicoi12L25.02.24
CRAS Voința AdunațiCSO Comarnic27W26.11.23
L4CSO ComarnicACS Triumf Poiana Campina23L19.11.23
L4CS Unirea Cocorastii ColtCSO Comarnic01W12.11.23
L4CSO ComarnicCSO Boldesti Scaieni02L05.11.23
L4CSC BerceniCSO Comarnic03W29.10.23
L4CSO ComarnicCS Unirea Urlati51W22.10.23
L4CSO ComarnicAS Vointa Varbilau0:213L14.10.23
L4CS BraziCSO Comarnic2:181L08.10.23
L4CSO ComarnicCSO Teleajenul Valeni de Munte03L
L4CSO ComarnicCSO Baicoi12L25.02.24
CRAS Voința AdunațiCSO Comarnic27W26.11.23
L4CSO ComarnicACS Triumf Poiana Campina23L19.11.23
L4CS Unirea Cocorastii ColtCSO Comarnic01W12.11.23
L4CSO ComarnicCSO Boldesti Scaieni02L05.11.23
L4CSC BerceniCSO Comarnic03W29.10.23
L4CSO ComarnicCS Unirea Urlati51W22.10.23
L4CSO ComarnicAS Vointa Varbilau0:213L14.10.23
L4CS BraziCSO Comarnic2:181L08.10.23
L4CSO ComarnicCSO Teleajenul Valeni de Munte03LAralarındaki maçlar
Aynı rakibe karşı (4)
vs. AS Vointa Varbilau
vs. CS Brazi
Şu an oynuyor
Yaklaşan
Sonuçlar
Skor
Skor
Rakamlarla Liga 4 Prahova 23/24
Oynanan maçlar306/306
Maç başına gol3.95
Ev sahibi galibiyetleri52%
Beraberlikler10%
Deplasman galibiyetleri38%
2.5 gol üstü74%
Karşılıklı gol46%