BK Hacken U19 vs GAIS U19, Ligacupen U19
Ligacupen U19?WWWWD

BK Hacken U19
FT
0 : 4
Agg
21.3.2026 15:00
?WWDWL

GAIS U19
| O | G | B | M | A | P | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | GAIS U19 | 5 | 4 | 1 | 0 | 16:3 | 13 |
| 2. | BK Hacken U19 | 5 | 4 | 0 | 1 | 18:8 | 12 |
xG
Ataklar
0 0
Tehlikeli ataklar
0 0
Topa sahip olma %
50 50
0 0 0
0
İsabetli şutlar
0 0
İsabetsiz şutlar
0 0 0 0
Uzatma
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Dakika
Son maçlar: BK Hacken U19
18.03.26
LUOrgryte U19BK Hacken U1924W14.03.26
LULindome GIF U19BK Hacken U190:204W07.03.26
LUBK Hacken U19Varbergs BoIS U192:051W28.02.26
LUBK Hacken U19Falkenbergs FF U191:151W10.12.25
LULindome GIF U19BK Hacken U1933D06.12.25
LUBK Hacken U19Orgryte U190:000D01.12.25
UCStabaek U19BK Hacken U191:253L24.11.25
CFAaB U19BK Hacken U191:010L15.11.25
LUBK Hacken U19Utsiktens BK U190:103L01.11.25
UABK Hacken U19GIF Sundsvall U192:091W
LUOrgryte U19BK Hacken U1924W14.03.26
LULindome GIF U19BK Hacken U190:204W07.03.26
LUBK Hacken U19Varbergs BoIS U192:051W28.02.26
LUBK Hacken U19Falkenbergs FF U191:151W10.12.25
LULindome GIF U19BK Hacken U1933D06.12.25
LUBK Hacken U19Orgryte U190:000D01.12.25
UCStabaek U19BK Hacken U191:253L24.11.25
CFAaB U19BK Hacken U191:010L15.11.25
LUBK Hacken U19Utsiktens BK U190:103L01.11.25
UABK Hacken U19GIF Sundsvall U192:091WSon maçlar: GAIS U19
14.03.26
LUGAIS U19Falkenbergs FF U190:030W11.03.26
LUGAIS U19Lindome GIF U1950W07.03.26
LUOrgryte U19GAIS U191:222D28.02.26
LUVarbergs BoIS U19GAIS U191:112W30.11.25
LUVänersborg IF U19GAIS U190:132L23.11.25
LUGAIS U19Elfsborg U190:315L19.11.25
LUNorrby IF U19GAIS U191:232L11.11.23
UAOsters IF U19GAIS U193:051L04.11.23
UAGAIS U19IFK Norrköping U190:012L29.10.23
UAOrebro SK U19GAIS U191:123W
LUGAIS U19Falkenbergs FF U190:030W11.03.26
LUGAIS U19Lindome GIF U1950W07.03.26
LUOrgryte U19GAIS U191:222D28.02.26
LUVarbergs BoIS U19GAIS U191:112W30.11.25
LUVänersborg IF U19GAIS U190:132L23.11.25
LUGAIS U19Elfsborg U190:315L19.11.25
LUNorrby IF U19GAIS U191:232L11.11.23
UAOsters IF U19GAIS U193:051L04.11.23
UAGAIS U19IFK Norrköping U190:012L29.10.23
UAOrebro SK U19GAIS U191:123WAralarındaki maçlar
20.10.23
UABK Hacken U19GAIS U192:021W28.05.23
UAGAIS U19BK Hacken U190:011D23.10.21
UAGAIS U19BK Hacken U191:011D12.06.21
UABK Hacken U19GAIS U193:051W21.04.18
UAGAIS U19BK Hacken U1901W26.08.17
UABK Hacken U19GAIS U193:051W06.05.17
UAGAIS U19BK Hacken U1913W09.09.16
UAGAIS U19BK Hacken U191:126W13.05.16
UABK Hacken U19GAIS U190:011D
UABK Hacken U19GAIS U192:021W28.05.23
UAGAIS U19BK Hacken U190:011D23.10.21
UAGAIS U19BK Hacken U191:011D12.06.21
UABK Hacken U19GAIS U193:051W21.04.18
UAGAIS U19BK Hacken U1901W26.08.17
UABK Hacken U19GAIS U193:051W06.05.17
UAGAIS U19BK Hacken U1913W09.09.16
UAGAIS U19BK Hacken U191:126W13.05.16
UABK Hacken U19GAIS U190:011DAynı rakibe karşı (4)
vs. Falkenbergs FF U19
vs. Lindome GIF U19
Şu an oynuyor
Yaklaşan
Sonuçlar
Skor
Skor
Rakamlarla Ligacupen U19 25/26
Oynanan maçlar177/177
Maç başına gol4.66
Ev sahibi galibiyetleri50%
Beraberlikler14%
Deplasman galibiyetleri37%
2.5 gol üstü81%
Karşılıklı gol67%
Maç başına ilk yarı golü1.94