BK Hacken U19 vs Orgryte U19, U19 Allsvenskan
U19 Allsvenskan?LDWDW

BK Hacken U19
FT
3 : 2
HT 1:0
Agg
3.11.2021 20:00
?LWLLW

Orgryte U19
| O | G | B | M | A | P | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | BK Hacken U19 | 28 | 16 | 5 | 7 | 69:39 | 53 |
| 8. | Orgryte U19 | 28 | 11 | 3 | 14 | 53:53 | 36 |
xG
Ataklar
0 0
Tehlikeli ataklar
0 0
Topa sahip olma %
50 50
0 0 0
0
İsabetli şutlar
0 0
İsabetsiz şutlar
0 0 0 0
Uzatma
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Dakika
Son maçlar: BK Hacken U19
30.10.21
UABK Hacken U19IFK Goteborg U190:002L23.10.21
UAGAIS U19BK Hacken U191:011D16.10.21
UABK Hacken U19Trelleborg FF U190:031W09.10.21
UAHalmstads BK U19BK Hacken U190:011D02.10.21
UABK Hacken U19Elfsborg U192:031W25.09.21
UAKalmar FF U19BK Hacken U190:010L18.09.21
UABK Hacken U19Osters IF U191:021W11.09.21
UAHelsingborgs U19BK Hacken U191:131L05.09.21
UAJonkopings Sodra IF U19BK Hacken U190:001W28.08.21
UABK Hacken U19Jonkopings Sodra IF U191:031W
UABK Hacken U19IFK Goteborg U190:002L23.10.21
UAGAIS U19BK Hacken U191:011D16.10.21
UABK Hacken U19Trelleborg FF U190:031W09.10.21
UAHalmstads BK U19BK Hacken U190:011D02.10.21
UABK Hacken U19Elfsborg U192:031W25.09.21
UAKalmar FF U19BK Hacken U190:010L18.09.21
UABK Hacken U19Osters IF U191:021W11.09.21
UAHelsingborgs U19BK Hacken U191:131L05.09.21
UAJonkopings Sodra IF U19BK Hacken U190:001W28.08.21
UABK Hacken U19Jonkopings Sodra IF U191:031WSon maçlar: Orgryte U19
30.10.21
UAÄngelholms FF U19Orgryte U191:010L21.10.21
UAOrgryte U19Åtvidabergs FF U192:030W16.10.21
UAOrgryte U19Helsingborgs U190:123L12.10.21
UAElfsborg U19Orgryte U191:121L10.10.21
UAÅtvidabergs FF U19Orgryte U190:102W02.10.21
UAOrgryte U19Mjallby AIF U190:042W25.09.21
UAIFK Goteborg U19Orgryte U192:151L18.09.21
UAOrgryte U19GAIS U190:151W11.09.21
UATrelleborg FF U19Orgryte U191:020L03.09.21
UAOrgryte U19Halmstads BK U191:113L
UAÄngelholms FF U19Orgryte U191:010L21.10.21
UAOrgryte U19Åtvidabergs FF U192:030W16.10.21
UAOrgryte U19Helsingborgs U190:123L12.10.21
UAElfsborg U19Orgryte U191:121L10.10.21
UAÅtvidabergs FF U19Orgryte U190:102W02.10.21
UAOrgryte U19Mjallby AIF U190:042W25.09.21
UAIFK Goteborg U19Orgryte U192:151L18.09.21
UAOrgryte U19GAIS U190:151W11.09.21
UATrelleborg FF U19Orgryte U191:020L03.09.21
UAOrgryte U19Halmstads BK U191:113LAralarındaki maçlar
11.08.21
UAOrgryte U19BK Hacken U190:304W18.08.20
UAOrgryte U19BK Hacken U190:305W15.06.19
UAOrgryte U19BK Hacken U1953L16.06.18
UAOrgryte U19BK Hacken U190:131L
UAOrgryte U19BK Hacken U190:304W18.08.20
UAOrgryte U19BK Hacken U190:305W15.06.19
UAOrgryte U19BK Hacken U1953L16.06.18
UAOrgryte U19BK Hacken U190:131LAynı rakibe karşı (4)
vs. Helsingborgs U19
vs. Elfsborg U19
Şu an oynuyor
Yaklaşan
Sonuçlar
Skor
Skor
Rakamlarla U19 Allsvenskan 2021
Oynanan maçlar379/380
Maç başına gol3.91
Ev sahibi galibiyetleri50%
Beraberlikler16%
Deplasman galibiyetleri34%
2.5 gol üstü71%
Karşılıklı gol57%
Maç başına ilk yarı golü1.64