BS Dynamic vs Olympic Star, Primus League
Primus League?DDWDL

BS Dynamic
FT
2 : 1
HT 0:1
Agg
12.11.2025 16:45
?WDDLL

Olympic Star
| O | G | B | M | A | P | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. | Olympic Star | 11 | 4 | 4 | 3 | 10:11 | 16 |
| 14. | BS Dynamic | 11 | 1 | 2 | 8 | 8:26 | 5 |
xG
Ataklar
112 91
Tehlikeli ataklar
63 58
Topa sahip olma %
0 0
3 0 3
2
İsabetli şutlar
1 4
İsabetsiz şutlar
7 3 0 3
1
Penaltılar
0Uzatma
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Dakika
Son maçlar: BS Dynamic
09.11.25
PLMessager NgoziBS Dynamic00D08.11.25
PLMessager NgoziBS Dynamic0:000D01.11.25
PLBS DynamicRoyal Vision 20261:010W26.10.25
PLVital'O FCBS Dynamic1:122D17.10.25
PLBS DynamicInter Stars0:112L10.10.25
PLFlambeau CentreBS Dynamic2:032L04.10.25
PLNgozi City FCBS Dynamic2:040L28.09.25
PLBS DynamicBumamuru13L13.09.25
PLBS DynamicMuzinga FC01L29.08.25
PLBS DynamicAigle Noir0:517L
PLMessager NgoziBS Dynamic00D08.11.25
PLMessager NgoziBS Dynamic0:000D01.11.25
PLBS DynamicRoyal Vision 20261:010W26.10.25
PLVital'O FCBS Dynamic1:122D17.10.25
PLBS DynamicInter Stars0:112L10.10.25
PLFlambeau CentreBS Dynamic2:032L04.10.25
PLNgozi City FCBS Dynamic2:040L28.09.25
PLBS DynamicBumamuru13L13.09.25
PLBS DynamicMuzinga FC01L29.08.25
PLBS DynamicAigle Noir0:517LSon maçlar: Olympic Star
09.11.25
PLOlympic StarGarage Express FC0:021W01.11.25
PLKayanza UtdOlympic Star0:011D26.10.25
PLOlympic StarBG Green Farmers FC22D17.10.25
PLRukinzo FCOlympic Star1:030L12.10.25
PLAigle NoirOlympic Star1:010L05.10.25
PLOlympic StarMusongati FC0:101L19.09.25
PLMessager NgoziOlympic Star0:000D14.09.25
PLOlympic StarRoyal Vision 20261:010W31.08.25
PLVital'O FCOlympic Star1:212W24.08.25
PLOlympic StarInter Stars10W
PLOlympic StarGarage Express FC0:021W01.11.25
PLKayanza UtdOlympic Star0:011D26.10.25
PLOlympic StarBG Green Farmers FC22D17.10.25
PLRukinzo FCOlympic Star1:030L12.10.25
PLAigle NoirOlympic Star1:010L05.10.25
PLOlympic StarMusongati FC0:101L19.09.25
PLMessager NgoziOlympic Star0:000D14.09.25
PLOlympic StarRoyal Vision 20261:010W31.08.25
PLVital'O FCOlympic Star1:212W24.08.25
PLOlympic StarInter Stars10WAralarındaki maçlar
12.04.25
PLBS DynamicOlympic Star2:021W22.09.24
PLOlympic StarBS Dynamic0:000D04.05.24
PLOlympic StarBS Dynamic41L18.08.23
PLBS DynamicOlympic Star0:011D12.04.23
PLBS DynamicOlympic Star0:000D17.09.22
PLOlympic StarBS Dynamic0:020L
PLBS DynamicOlympic Star2:021W22.09.24
PLOlympic StarBS Dynamic0:000D04.05.24
PLOlympic StarBS Dynamic41L18.08.23
PLBS DynamicOlympic Star0:011D12.04.23
PLBS DynamicOlympic Star0:000D17.09.22
PLOlympic StarBS Dynamic0:020LAynı rakibe karşı (4)
vs. Aigle Noir
vs. Messager Ngozi
Şu an oynuyor
Yaklaşan
Sonuçlar
Skor
Skor
Rakamlarla Primus League 25/26
Oynanan maçlar240/240
Maç başına gol2.61
Ev sahibi galibiyetleri40%
Beraberlikler26%
Deplasman galibiyetleri35%
2.5 gol üstü53%
Karşılıklı gol52%
Maç başına ilk yarı golü1.26